شمانیوز
شما نیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/09/26 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/09/26 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/09/26 + تغییرات

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

z1og_fefdjnd3y7qv

اخرین قیمت در بازار 26 آذر // ساعت 13:00

 

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۳۶ هزار تومان،  قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۸۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۳۶ هزار تومان،  قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۱۴ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

همزمان با نوسانات ارز در بازار داخلی و تغییرات جهانی طلا قیمت طلا و سکه در بازار سبزه میدان نسبت به روز‌های قبل با افزایش همراه شده است، سکه در روز‌های نخست هفته در کانال ۱۱ میلیون تومان درجا می‌زد، ولی یکی دو روز گذشته در کانال ۱۲ میلیونی ماندگار شده است.

این درحالی است که فعالان بازار طلا و سکه می‌گویند: دیگر تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه در بین مردم وجود ندارد و بازار در رکود به سر می‌برد. بازاری‌ها می‌گویند: بعد از کاهش چند میلیونی قیمت سکه دیگر تقاضایی برای خرید سکه نداریم.

افزایش قیمت ارز در بازار همواره یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه بوده است و این سناریو در روز‌های اخیر بازهم تکرار شد، ولی خیلی دوام نداشت چراکه دلار نیز از کانال ۲۶ هزار تومان به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

بانک مرکزی تلاش می‌کند با تقویت عرضه در بازار به تقاضا‌های ارزی پاسخ دهد و برهمین اساس نیز تداوم عرضه‌های روزانه ارز در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی موجب شده تا نیاز ارزی بازار پاسخ داده شود و دیگر به مانند قبل شاهد نوسانات لحظه‌ای در بازار نباشیم. با این حال، اما در مقاطعی انتشار برخی اخبار سیاسی موجب می‌شود تا جو روانی بازار تغییر کند و قیمت ارز افزایشی شود.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۸۰ تومان، یورو ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام شده است.  قیمت دلار که در معاملات پایانی عصر سه‌شنبه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده بود از عصر یکشنبه به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشته است.

در صرافی‌های بانکی از ظهر روز پنج‌شنبه قیمت خرید و فروش دلار و یورو همزمان با روند افزایشی بازار آزاد، افزایش یافت و دلار باردیگر وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد.   ولی از صبح یکشنبه و با کاهش نوسانات ارزی در بازارآزاد، دلار در صرافی‌های بانکی به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

برهمین اساس قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها  ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.// تسنیم

 

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه 26 آذر 11:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

25  هزار و 950

قیمت دلار (بازار آزاد)

25  هزار و 980

قیمت یورو (صرافی بانکی)

31 هزار و 550

قیمت یورو (بازار آزاد)

31 هزار و 300

قیمت درهم

7 هزار و 180

قیمت پوند

34 هزار و 600

بروز رسانی: ‌چهار‌شنبه 26 آذر ساعت 11:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  11 میلیون و 800 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

12 میلیون و 300 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 450  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4 میلیون و 400 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 400 هزار

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه 26 آذر ساعت 11:30

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 136  هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 514  هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 925  هزار

انس طلا(دلار)

1856.6

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

قیمت طلا و سکه و دلار 26 آذر // ساعت 11:30

به‌روزرسانی 26 آذر  99 _ ساعت11:20
نوعقیمت(تومان)
دلار25.900
یورو31.500
پوند34.600
سکه بهار آزادی11.797.000
 سکه طرح جدید12.221.000
نیم سکه6.400.000
ربع سکه4.380.000
سکه گرمی2.430.000
گرم طلای 18 عیار1.137.000

 

منبع: اقتصاد نیوز

z1og_fefdjnd3y7qv

 

قیمت طلا و سکه 25 آذر // ساعت 21:07

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح امامی با افزایش 150 هزار تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به نرخ 12 میلیون و 150 فروخته شد و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به 11 میلیون و 700 هزار تومان رسید.// برنا

 

25

z1og_fefdjnd3y7qv

قیمت طلا و سکه و ارز 25 آذر // ساعت 13:30

در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 

قیمت دلار در بازار امروز ۲۵ آذر ۹۹

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان، یورو ۳۱ هزار تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام شده است. قیمت دلار که در معاملات پایانی عصر سه‌شنبه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شده بود از عصر یکشنبه به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشته است.

برهمین اساس قیمت فروش دلار در این صرافی‌ها ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز با اختلاف ۱۰۰۰ تومانی نسبت به قیمت فروش، ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

قیمت دلار و یورو 25 آذر // ساعت 11:00

قیمت ارز در صرافی‌ ملی امروز سه شنبه 25 آذر ماه اعلام شد. امروز سه شنبه 25 آذر ماه قیمت ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، 26 هزار و 550 تومان اعلام شد. قیمت خرید دلار در این صرافی نیز 24 هزار و  550 تومان تعیین شد.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی31 هزار و 100 تومان اعلام شده؛ نرخ خرید یورو نیز در این صرافی 30 هزار و 100 تومان نرخ خورده است.// رکنا

دلار25،650 تومان24،650 تومان
یورو31،100 تومان30،100 تومان

z1og_fefdjnd3y7qv

آخرین قیمت طلا 24 آذر // ساعت 23:59

محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی هر اونس طلا با ۱۰ دلار کاهش به یک هزار و ۸۳۰ دلار رسید. قیمت هر اونس نقره هم با کاهش به ۲۳ دلار ۸۷ سنت رسید. کاهش نرخ ارز و افت بهای جهانی طلا قیمت سکه و طلا را با کاهش مواجه کرد.

کارشناس بازار سکه و طلا افزود: در بازار امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۴۰ هزار تومان و نیم سکه هم باقیمت ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. ربع سکه هم با قیمت ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

کشتی آرای گفت: هر مثقال طلای آب شده ۱۷ عیار با قیمت ۴ میلیون و ۸۵۰ تومان، یک مثقال طلای ۱۸ عیار با قیمت ۵ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و یک گرم طلای ۱۸ عیار هم با قیمت یک میلیون و ۱۲۰ هزار تومان معامله شد.

او در ادامه افزود: یک گرم طلای ۲۰ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۱ عیار با ۱ میلیون و ۳۰۷ هزار تومان، یک گرم طلای ۲۲ عیار با ۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و یک گرم طلای ۲۴ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۴۹۴ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

این فعال بازار طلای و جواهر کشور در پایان گفت: نرخ دلار در بازار آزاد ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان است. حباب سکه امروز یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.// پارسینه

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied