شمانیوز

ثریا علی نژاد به عنوان کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی در کشور کانادا معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در حال حاضر ایرانیان کثیری در قالب نیروی کار ، تحصیلکرده، دانشجو و ... در کشور پهناور و مهاجرپذیر کانادا زندگی می کنند. بر همین اساس و با توجه به لزوم خدمت رسانی و ارائه پوشش بهینه تأمین اجتماعی به هموطنان ساکن در این کشور، چهارمین کارگزار منتخب کشور کانادا خانم ثریا علی نژاد معرفی شد .

این امکان برای ایرانیان فراهم شده تا به منظور حفظ پل ارتباطی خود با کشور مادری خود، درخواست بیمه در قالب بیمه ایرانیان خارج از کشور و ادامه بیمه پردازی علیرغم نبود کنسولی یا نمایندگی سیاسی جمهوری اسلامی ایران در کشور کانادا، از طریق کارگزار برون مرزی تامین اجتماعی اقدام نموده و از مزایا و خدمات تامین اجتماعی بهره مند شوند.

هموطنان عزیز در کشور کانادا می توانند جهت دریافت اطلاعات و شرایط بیمه پردازی و یا ادامه آن و انعقاد قرارداد و همچنین امور مربوط به مستمریها به کارگزاران برون مرزی مستقر در این کشور مراجعه و اقدام کنند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به بخش ایرانیان خارج از کشور واتباع خارجی در سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied