شمانیوز

مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران استمرار کیفیت در کلیه محصولات تولیدی، اصلاح ذهنیت مصرف‌کنندکان و توسعه فروش را وظیفه اصلی شرکت‌های گروه دانست.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، عبداله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران در دیدار با ویزیتورها، موزعین، سرپرستان و همکاران ستاد شعبه اهواز با اعلام این مطلب افزود: حفظ و استمرار کیفیت منجر به توسعه فروش و افزایش سهم بازار خواهد شد.

وی برخورد مناسب، علاقه و اعتقاد به کار را لازمه جلب رضایت مشتریان عنوان کرد و افزود: با توجه به پتانسیل موجود در اهواز این انتظار می‌رود تا حضور ویترینی محصولات پگاه در بازار افزایش یابد.

قدوسی تصریح کرد: توسعه فروش منجر به سودآوری و در پی آن توسعه صنعت، اشتغال پایدار و کارآفرینی خواهد شد و در نهایت نیز بازنشستگان به‌عنوان سهامداران اصلی شرکت منتفع خواهند شد.

در این نشست، محمدعلی کارگر مطلق معاون تحقیق، توسعه و هماهنگی تولید شرکت صنایع شیر ایران،سید حسین موسوی مدیر عامل پگاه خوزستان و جمعی از مدیران حوزه توزیع و فروش نیز حضور داشتند.

گفتنی است، صبح امروز نیز برنامه بازارگردی در اهواز با حضور مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران، انجام و عصر نیز بازدید از فروشگاه ها در آبادان انجام شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied