شمانیوز

همایش سراسری رضایتمندی مشتری چهارشنبه ٢٦ آذر ماه در سالن همایشهای رایزن تهران برگزار شد .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، در این همایش که با حضور مسئولین اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن وکشاورزی ایران و جمعی از تولیدکنندگان و صنایع کشور برگزار شد ، از مهندس ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به دلیل انجام اقدامات موثر و شایسته در جهت رضایتمندی مشتری تقدیر به عمل آمد .

میثم چعبی رئیس فروش داخلی فولاد هرمزگان در حاشیه این همایش گفت : برای رسیدن به نتایج مطلوب و تداوم حضور در عرصه تجارت یکی از مهمترین کارها کسب رضایت حداکثری مشتری می باشد .

چعبی تاکید کرد : یکی از فاکتورهای بسیار مهم در رضایتمندی مشتری شناسایی نیازها و سعی در رفع آنها است ؛ که این مهم در فولاد هرمزگان  سالانه از طریق  نظر سنجی و همچنین برگزاری همایش هاو جلسات حضوری و افزایش سبد محصول طبق نیاز مشتری صورت می پذیرد .

رئیس فروش داخلی فولاد هرمزگان  با اشاره به اهمیت موضوع رضایتمندی مشتری در فولاد هرمزگان  گفت :استراتژیها و اقدامات متعددی برای حفظ و افزایش رضایت مشتریان  در فولاد هرمزگان تعریف شده است  که میتوان از انجام نیاز سنجی و رسیدگی به شکایات مشتریان ، سنجش رضایت مشتریان و دریافت بازخورد از مشتریان و نیازهای آتی آنها در راستای سیاست گذاریهای سازمان به منظور افزایش حداکثری رضایت مشتریان و رعایت حقوق آنها نام برد .

با یستی خاطر نشان کرد:  فولاد هرمزگان  در سال جهش تولید موفق شد استاندارد ایزو۱۰۰۰۴  را در خصوص رضایتمندی مشتریان کسب نماید.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied