شمانیوز

پنجم جمادی الاول شایسته تقدیر از مردان و زنانی است که در روزهای مبارزه با بیماری کنارمان هستند

مدیرعامل تاصیکو گفت: بدون تردید نامگذاری پنجم جمادی الاول شایسته تقدیر و قدردانی از مردان و زنانی است که در روزهای سخت بیماری خود و عزیزانمان  همانند عضوی از یک خانواده کنارمان در بیمارستان ها و درمانگاه های کشور هستند.

 

متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛

همکاران خانواده بزرگ صدر تامین

پرستاران و کادر درمان بیمارستان شهید مطهری اصفهان

 

سلام علیکم؛

 

پنجم جمادی الاول، خجسته سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) اسوه صبر و استقامت "روز پرستار" نامگذاری شده است و بدون تردید نامگذاری این روز بزرگ شایسته تقدیر و قدردانی از مردان و زنانی است که در روزهای سخت بیماری خود و هموطنانمان همانند خانواده کنارمان در بیمارستان ها و درمانگاه های هستند.

 

برادران و خواهران؛

پنجم جمادی الاول، خجسته سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) اسوه صبر و استقامت "روز پرستار" نامگذاری شده است و بدون تردید نامگذاری این روز بزرگ به نام پرستار در تقویم سلامت کشور بیانگر جایگاه ارزشمند و رفیع این حرفه مقدس است و باید قدردان این عزیزانمان باشیم.

 

خانواده بزرگ پرستاری ایران اسلامی که به تاسی از بانوی بزرگ کربلا، در روزهای مبارزه با بیماری کرونا بیش از هرزمان در سنگر سلامت کشور حضور دارند و صادقانه، خالصانه و فداکارانه، عشق و محبت خود را برای آسایش، آرامش و مراقبت از بیماران و دردمندان نثار می کنند و در این راه شهیدان مدافع سلامت را تقدیم وطن کرده اند.

 

یقیناً نمی توان مناسبتی بهتر از میلاد باسعادت مظهر ایثار و شکیبایی دخت گرانمایه امیرمومنان علی(ع)، را به عنوان روز پرستار  و تکریم و قدردانی از خدمات صادقانه و زحمات دلسوزانه جامعه سخت کوش و صبور پرستاری یافت.

 

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صدر تامین با عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، برخود لازم می دانم از تلاش ها و زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری بخصوص همکارانم در بیمارستان شیهد مطهری اصفهان قدردانی کرده و از خداوند بخشنده و مهربان، سلامتی و توفیق روز افزون خود و خانواده هایشان را خواهانم.

 

در پایان از عموم هموطنان و همکاران عزیزمان درخواست می کنم در آخرین شب یلدای قرن ضمن رعایت پروتکل ها بهداشتی ار دورهمی خانوادگی پرهیز و دعای سلامتی برای جامعه پرستاری، عزیزانمان و همه هموطنان فراموش نکنیم.

 

غلام رضا سلیمانی

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied