شمانیوز

نخستین رویداد نوین‌کمپ با محوریت حوزه فنّاوری‌های مدیریت ثروت (WealthTech) توسط شتاب‌دهنده نوین تک، با مشارکت شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تامین سرمایه نوین و با حمایت بانک اقتصادنوین در تاریخ 18 دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ مخاطبین این رویداد ازیک‌طرف می‌توانند افراد و تیم‌های علاقه‌مند به این فضا باشند که در این رویداد می‌توانند شناخت خود را با مدیریت سرمایه افزایش دهند، با چالش‌ها و فرصت‌های آن آشنا شوند و با دریافت آموزش‌های لازم ایده خود را برای ایجاد نوآوری در آن شکل دهند. همچنین مخاطبین رویداد می‌توانند تیم‌هایی باشند که مدتی است در این حوزه فعالیت داشته و برای پیشبرد کار خود نیازمند زیرساخت، داده، همکاری با شرکت‌های مربوطه و یا جذب سرمایه هستند.

شتاب‌دهنده نوین‌تک به‌عنوان بازوی نوآوری باز گروه مالی اقتصادنوین، ماموریت اتصال تیم‌های نوآور به شرکت‌های این مجموعه را داراست و رویدادهای نوین‌کمپ نیز در همین راستا به‌عنوان فرایندی برای تسهیل این اتصال توسط نوین‌تک طراحی شده‌اند.

گفتنی است شرکت نوین تک از شرکت‌های گروه اقتصادنوین است که از تیرماه سال 1396 فعالیت خود را با هدف افزایش احتمال موفقیت و کاهش ریسک فعالیت استارتاپ‌ها آغاز کرده و در همین راستا تا به امروز با 28 استارتاپ همکاری داشته است.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت شرکت نوین‌تک به آدرس https://novin.tech مراجعه کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied