شمانیوز

به طور کلی سازه یا همان قاب اسپیس به فرم های هندسی نظم یافته ای گفته می شود که به طور واحد در کنار یکدیگر چیده می شوند. در واقع چنین سازه ای که به آن ها اسپیس فریم نمایشگاهی هم گفته می شود یک ساختار فضایی است که اعضای آن با تقسیم نیروی محوری وارد شده از سوی وزن اصلی سازه علاوه بر مقاومت و استحکام، زیبایی و جذابیت خاصی را به نمای ظاهری غرفه ها می بخشند.

 

ع

قاب اسپیس

 

قاب اسپیس چیست و چه مزایایی دارد؟

 

به طور کلی سازه یا همان قاب اسپیس به فرم های هندسی نظم یافته ای گفته می شود که به طور واحد در کنار یکدیگر چیده می شوند. در واقع چنین سازه ای که به آن ها اسپیس فریم نمایشگاهی هم گفته می شود یک ساختار فضایی است که اعضای آن با تقسیم نیروی محوری وارد شده از سوی وزن اصلی سازه علاوه بر مقاومت و استحکام، زیبایی و جذابیت خاصی را به نمای ظاهری غرفه ها می بخشند. برای افرادی که حرفه و کسب وکارشان ایجاد می کند که همواره در نمایشگاه های مختلف که در سراسر کشور برگزار می شود حضور داشته باشند استفاده از قاب اسپیس به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزات برای ساخت غرفه های نمایشگاهی پیشنهاد می شود.

قاب اسپیس که در انواع اشکال، ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شود با برخورداری از ویژگی هایی از نظردوام، استحکام و نصب سریع و آسان، ساخت انواع مختلفی از غرفه های نمایشگاهی را برای کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر می سازد. علاوه بر آن از قاب اسپیس برای ساختن پارکینگ های موقت، طاق نصرت، برای ساختن قاب های بنری، برای ساختن سالن و یا انبارهای موقت در شکل های مختلف استفاده می شود.

 

مزیت های خرید اسپیس و استفاده از آن

 

7

خرید اسپیس

 

شکل پذیری بالا و وزن استاندارد از جمله دلایل بارز خرید اسپیس و استفاده از آن است؛ زیرا جنس این محصول از آلومینیوم است و وزن سبک و استاندارد آن امکان حمل و نقل این سازه را برای کاربران تسهیل میسر می سازد. به علاوه آنکه برای کسانی که نمی خواهند هزینه های هنگفتی را بابت غرفه سازی پرداخت کنند خرید اسپیس راه حلی مقرون به صرفه و مطمئن برای به نمایش گذاشتن محصولات خود است؛ زیرا با خرید آن می توان برای غرفه نمایشگاهی خود یک سازه فضایی شکیل و مشابه داربست ساخت. در ادامه مطلب مهم ترین مزیت های خرید اسپیس به عنوان بهترین ایده برای طراحی انواع غرفه های غیر ثابت و نمایشگاهی را شرح خواهیم داد:

 

  • دارای هزینه های بسیار کم و مقرون به صرفه
  • تنوع کاربری بالا
  • امکان بهره برداری از آن در تأسیسات مختلف
  • حمل و نقل آسان بدون اتلاف وقت در نصب
  • دارای امکانات مناسب برای ایجاد یک نورپردازی نمایشگاهی شکیل
  • ایمنی بالا
  • امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف

 

حال آنکه شما برای راه اندازی غرفه نمایشگاهی خود تصمیم به خرید اسپیس گرفتید بایستی پیش از هر چیزی یک نیازسنجی را در رابطه با این موضوع انجام دهید. سپس بر مبنای نیاز سنجی انجام شده خود نسبت به خرید آن اقدام کنید. برای انجام این کار می توانید از تجارت و تخصص مشاوران شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی استفاده کرده و سپس به خریدی ایده آل و مطمئن روی آورید.

 

آشنایی با شیوه های فروش اسپیس

 

89

فروش اسپیس

 

همانطور که می دانید فروش اسپیس یکی از شیوه های رایج نسبت به تهیه این محصول و استفاده از آن برای ساخت غرفه های نمایشگاهی است. با توجه به مطالب فوق این محصول در انواع مدل های متنوعی و در مراکز مختلفی به فروش می رسد. فروش اسپیس با قیمت مقرون به صرفه به صورت دائم امکان دسترسی به این محصول را برای شما آسان می نماید.

 

امروزه اسپیس به عنوان یک سازه پرکاربرد نمایشگاهی و قابل اعتماد از لحاظ استحکام و مقاومت برای ساخت غرفه های نمایشگاهی بسیار رایج شده است. تمامی این مشخصات کلیدی که از این محصول بیان می شود انعطاف پذیری بالای آن را در مقایسه با بسیاری سازه های مشابه همچون داربست ها را نشان می دهد. حال اگر این گزینه برای ساخت غرفه های نمایشگاهی و یا ساخت برخی اماکن دیگر مد نظر شما بد نیست اطلاعات بیشتر و جامع تری در رابطه با شیوه های فروش آن کسب کنید. اینکه قاب اسپیس یکی از مدرن ترین سازه های تبلیغاتی در نسل جدید به حساب می آید واقعیتی انکار ناپذیر است. به طور معمول فروش این سازه توسط فروشندگان و یا سازندگان قاب اسپیس بر اساس متر و تعداد شاخه هایی که برای ساخت یک غرفه نمایشگاهی و تبلیغاتی نیاز است انجام می شود. از طرفی هم چنین فروش منحصر به فردی برای کاربران این امکان را به وجود می آورد تا با صرف هزینه های بسیار کم در یک بازه زمانی کوتاه بهترین بازدهی را در یک حضور پر رنگ و موفقیت آمیز در غرفه های نمایشگاهی از آن خود کنند. بد نیست بدانید که قیمت فروش اسپیس به صورت کلی و جزئی متغیر است.

 

اجاره اسپیس فریم برای چه افرادی مناسب است؟

 

0

اجاره اسپیس

 

به طور کلی اجاره اسپیس برای کسانی مناسب است که کسب و کارشان چنین ایجاب می کند که غرفه سازی نمایشگاهی خود را در راستای معرفی و محصولات فروشگاهی خود به صورت موقت راه اندازی کنند. همانند برپایی غرفه های نمایشگاهی پاییزه یا بهاره، ایستگاه های صلواتی و... که نیازی به خرید قاب اسپیس دائمی ندارند. این دسته از مشاغل و سایر نمونه های مشابه آن ها می توانند برای یک بازه زمانی مشخص نسبت به اجاره اسپیس اقدام کرده و پس از اتمام کارشان آن را به شرکت اجاره دهنده مذکور تحویل دهند. بی شک اجاره چنین محصولی برای یک بازه زمانی موقت مزیت هایی را برای کاربران خود به همراه دارد. به عنوان مثال اجاره اسپیس کمترین زمان و کمترین هزینه را از کاربران خود طلب می کند. دیگر همچون سایر تجهیزات نمایشگاهی مانند داربست ها فضای را برای مدت های طولانی اشغال نمی کند؛ اما آنچه که در راستای این موضوع مهم می باشد این است که کاربر به هنگام اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی یا همان قاب اسپیس بایستی حتماً مکان مدنظر و متراژ آن را به طور دقیق مشخص کند. به این ترتیب طراحان شرکت های فروش و اجاره این محصول، قاب اسپیس فریم را به محل مورد نظر انتقال داده و با سرعت عمل بالایی نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام می کنند.

 

شاید تصورتان بر این باشد که فروش و اجاره اسپیس تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. واقعیت این است که اجاره اسپیس نیازی به مکانی جداگانه برای جاسازی سازه های آن ندارد و پس از اتمام کار می توان آن را به محل اولیه خود انتقال داد. این در حالی است با خرید اسپیس پیش از هر چیزی باید به فکر مکانی بزرگ برای نگهداری تجهیزات آن بود. به علاوه آنکه قیمت اجاره نیز بسیار مقرون به صرفه تر از خرید آن است. در نهایت اجاره این محصول برای تمامی کاربران متناسب با حرفه و شغل خود در تمامی شهرها امکان پذیر است. اگرچه قیمت اجاره تا حد بالایی به اندازه، ابعاد و اشکال این سازه بستگی دارد. هر چقدر که ابعاد آن بزرگ تر باشد به طبع قیمت اجاره اسپیس هم بیشتر است.

 

آشنایی با مشخصات اسپیس دست دوم

 

87

اسپیس دست دوم

 

به طور کلی اسپیس دست دوم که به اسپیس کارکرده هم شهرت دارد همان سازه نمایشگاهی در دست کاربران می باشد که پس از مدتی و بنا به شرایطی که دارند آن ها را به شرکت ها یا فروشندگان اسپیس فریم تحویل می دهند. در واقع خرید اسپیس دست دوم و کارکرده از سوی اسپیس سازها با قیمت های ارزان تری همراه است. این به این معنی است که چنین خریدی شرایط خاص خود را می طلبد. اگرچه اسپیس فریم کارکرده هم مشتریان مختص به خود را دارد. افرادی که برای برپایی غرفه های نمایشگاهی خود نیاز به تجهیزات شکیل، مستحکم با وزن سبک و استاندارد دارند اما نمی‌خواهند هزینه های بالایی را صرف تهیه آن کنند خرید اسپیس کارکرده برایشان گزینه انتخابی مطلوبی است. اولین سؤالی که در رابطه با این موضوع ممکن است ذهنتان را به خود مشغول کند قیمت اسپیس کارکرده است. باید گفت عواملی نظیر ابعاد و اندازه این سازه و سالم بودن آن در تعیین قیمت اسپیس نقش تعیین کننده ای دارند؛ اما به صورت کلی تهیه یک اسپیس نمایشگاهی کارکرده سالم که متناسب با محل و متراژ مدنظرتان باشد بسیار مقرون به صرفه بوده و در نتیجه می تواند کارتان را به خوبی راه اندازد.

 

نکات مهم درباره اسپیس کارکرده

 

ح0ح

اسپیس کارکرده

 

توجه داشته باشید پیش از خرید اسپیس کارکرده و دست دوم حتماً از قابلیت و کارکرد بالایی این محصول مطمئن شده و به نوعی این موضوع را در اولویت کار خود قرار دهید. حواستان باشد که برای تهیه اسپیس کارکرده حتماً به شرکت ها و اسپیس سازان معتبر و شناخته شده در کشور مراجعه کنید تا بتوانند تجهیزات نمایشگاهی مرغوب، با کیفیت و کارآمدی را با قیمت های مطلوب به شما تحویل دهند.

 

قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی چگونه تعیین می شود؟

 

بی شک مهم ترین عامل در تعیین قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی مواد اولیه به کار رفته در آن است؛ اما این تمامی ماجرا نیست و در واقع عوامل مهم دیگری هم در تعیین هزینه نهایی فروش این محصول تاثیرگذارند که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت:

نوع آلومینیوم: یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت اسپیس نوع آلومینیوم به کار رفته در ساخت و تولید آن است.

نوع مواد آبکاری: بی شک نوع و جنس موادی که برای آبکاری اسپیس فریم های نمایشگاهی استفاده می شود در تعیین قیمت آن ها تاثیرگذار است.

نوع جوش: از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه های نهایی فروش اسپیس نوع جوشی است که شاخه های این سازه را به یکدیگر متصل می کند.

 

علاوه بر تمامی موارد فوق متریال های دیگری همچون:

 

  • هزینه مفتول
  • قیمت نهایی برای سیم جوش
  • قیمت مورد نیاز گاز co2


و … هم نقش مؤثری در تعیین هزینه های این سازه ایفا می کنند.

 

همه چیز در مورد اسپیس فریم نمایشگاهی : از مزیت های اسپیس فریم نمایشگاهی می توان بر کارایی مناسب، هزینه مقرون به صرفه تنوع بالای محصولات دسترسی آسان و طول عمرمفید این نوع سازه ها اشاره نمود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied