شمانیوز

طی تفاهم‌نامه همکاری بیمه تعاون با انجمن جایگاه‌داران سوخت استان همدان، 105 جایگاه سوخت این استان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و مسئولیت مدنی بیمه تعاون قرار گرفتند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه تعاون، کیانوش بیات‌نژاد، مدیر شعبه همدان بیمه تعاون با بیان این مطلب گفت: نظر به سیاست‌های بیمه تعاون برای گسترش فعالیت‌های مدنی و در راستای پشتیبانی از خسارت‌های احتمالی جایگاه‌های سوخت، طی تفاهم‌نامه همکاری بیمه تعاون با انجمن جایگاه‌داران سوخت استان همدان، 105 جایگاه سوخت این استان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و مسئولیت مدنی بیمه تعاون قرار گرفتند.

وی گفت: بیمه تعاون در همدان برای تعامل با تعاونی‌ها و ترویج فرهنگ بیمه‌ای، همکاری‌هایی را با اداره‌کل تعاون استان آغاز کرده است و امیدواریم بتوانیم با این همکاری‌ها نقش مؤثری در گسترش فرهنگ بیمه‌ای استان ایفا کنیم.

مدیر شعبه همدان بیمه تعاون با اشاره به محصول جدید بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از کرونا در بیمه تعاون، این بیمه‌نامه را یکی از محصولات جذاب بازار بیمه برای کمک به رفع نگرانی بنگاه‌های اقتصادی از آسیب‌پذیری ویروس کرونا بر کسب‌وکارها عنوان کرد و افزود: استقبال از این بیمه‌نامه هر روز بیشتر می‌شود و صنوف دریافته‌اند که بیمه تعاون برای کمک به کسب‌وکارها آماده ارائه طرح‌های نوآورانه و خلاق است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied