شمانیوز

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر سوزا مطرح کرد؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تهیه یک برنامه جامع و در برگیرنده نیازهای امروز و آینده جوامع، جز نیازهای اساسی برای ایجاد توسعه و پیشرفت در هر منطقه‌ای است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مؤمنی در دیدار با شهردار جدید و دو تن از اعضای شورای شهر سوزا، اظهار کرد: ایجاد اشتغال پایدار، تسهیل شرایط جهت حضور سرمایه‌گذاران و کارآفرینیان و رفع مشکلات مربوط به حوزه جوانان باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در دوران شهردار گذشته شهر سوزا، تصریح کرد: در شرایط فعلی که تمامی بخش‌ها با مشکلات معتددی از جمله مسائل اقتصادی مواجه هستند، پذیرش مسئولیت کار مهم و ارزشمندی است و مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم از هر فعالیتی که موجب بهبود وضعیت و شرایط زندگی برای ساکنین منطقه شود، حمایت می‌کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: باید تلاش کرد تا نقاط ضعف عملکردهای پیشین برطرف شده و اقدامات توسعه‌ای مطابق برنامه و با سرعت انجام شود.

به گفته مؤمنی؛ هر طرح و پروژه عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و... در شهر سوزا باید مطابق با یک طرح جامع و در چارچوب قوانین و مقررات موجود اجرایی گردد.

وی اضافه کرد: برای انجام مأموریت و مسئولیت‌ها باید از ایجاد حاشیه و تنش جلوگیری کرد و باهم افزایی بخش‌های مختلف از جمله شورای شهر و شهرداری، با جدیت به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به برخی مشکلات مالی موجود در مسیر اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها، تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات می‌توان بدون وقفه و توقف پروژه‌ها را اجرایی کرد، به‌شرط آنکه این اقدامات با یک برنامه‌ریزی دقیق و مطابق طرحی جامع باشد.

مؤمنی با بیان اینکه توسعه بدون کمک و همراهی مردم و جوامع محلی ممکن نیست، افزود: مردم زمانی که عملکرد مثبت و دلسوزی مسئولان برای انجام پروژه‌ها و بهبود شرایط را ببینند، همکاری بیشتری برای انجام اقدامات توسعه‌ای خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: توجه و دقت در موضوع تصرفات غیرقانونی اراضی ملی و دولتی یکی از مسائلی است که باید دقت توسط مسئولان و مدیران شهر سوزا پیگیری شده و با متخلفان از طریق مجاری قانونی برخورد صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: مدت مسئولیت برای همه خدمتگزاران محدود است و در این دوره کوتاه باید با تکریم مردم، اقدامات شایسته و ماندگاری از خود به یادگار بگذاریم.

مؤمنی در پایان خاطرنشان کرد: انجام طرح‌های توسعه‌ای در سوزا باید براساس یک نقشه راه و طرح جامع صورت گیرد و سند راهبردی این شهر باید سریع‌تر آماده و اجرایی شود.

براساس این گزارش، عبدالله تشه شهردار و عارف سلامی و محمد یزدان پناه دو عضو شورای شهر سوزا نیز در این دیدار با قدردانی از همکاری و هماهنگی خوب شکل گرفته میان سازمان منطقه آزاد قشم و مجموعه‌های مختلف شهر سوزا، اعلام کردند که پروژه‌های عمرانی، گردشگری، خدماتی و توسعه‌ای خوبی در شهر سوزا انجام گرفته که موجب بهبود وضعیت و همچنین افزایش کیفیت زندگی و زیباسازی معابر و مسیرهای تردد در این شهر شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied