شمانیوز

در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی :

در پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی؛ شرکت مخابرات ایران در چهار بخش نشریه داخلی ، تحلیل محتوا، تبلیغات و عکس رتبه اول را کسب کرد. 

به گزارش شمانیوزبه نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل ، این جشنواره که به همت انجمن متخصصین روابط عمومی و برای انتخاب و معرفی بهترین الگوها و عملکردها در زمینه انتشارات روابط‌عمومی‌ها برگزار شد؛ با حضور روابط عمومی های وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی کشور ؛ در دو بخش رقابتی و آموزشی، در دو گروه تهران و استان ها به ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها پرداخت .


11df3e38-4be5-44e0-a3ee-5733afb33da8
براین اساس ، شرکت مخابرات ایران طبق نتایج داوری ، در سطح ملی، در بخش های تحلیل محتوا، تبلیغات ( آگهی) ، نشریه داخلی ، عکس رتبه اول و در بخش های وب سایت ، رپرتاژآگهی ، ویژه نامه و موشن گرافیک رتبه سوم را کسب کرد . 

1ffed45b-84df-4f5c-a9e0-7df64094ba96همچنین این شرکت دربخش های ادبیات ( مستندسازی) ، ،تیزر ، بروشور و سرمقاله شایسته تقدیر شد.

6e94aae9-2f52-45a3-996b-cca8a5bca2e6

  گفتنی ست ؛ این جشنواره که توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی همه ساله برگزار می شود؛ با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق، توسعه و ارتقای سطح توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های انتشاراتی، فرهنگ‌سازی مناسب و تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه انتشارات و دستیابی به راهکارهای مناسب برای اعتلا و ارتقای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط‌عمومی‌ها به ارزیابی آثار روابط عمومی ها می پردازد تا زمینه برای فراهم شدن بستر مناسب جهت عرضه فعالیت‌های برتر و شاخص و تحرک بخشیدن به فعالیت‌های انتشاراتی به لحاظ کیفی و کمی، ایجاد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied