شمانیوز

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم؛

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مبانی حقوقی پیمان برای کارکنان سازمان خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا صادقی با تأکید بر لزوم ارتقا دانش فنی و آشنایی کارکنان با قوانین و مقررات حاکم بر قراردادها و پیمان‌های منعقده در مجموعه معاونت‌ها و مدیریت‌های سازمان بیان داشت: تسلط کامل کارکنان این حوزه‌ها به مباحث قراردادی از موضوعاتی است که در راستای کارآیی مجموعه سازمان و ارایه خدمات مطلوب به مراجعه‌کنندگان نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی ادامه داد: توانایی مدیریت بهتر چالش‌ها توسط سرمایه‌های انسانی همچنین می‌تواند به اجرایی و عملیاتی کردن سیاست‌های سازمانی کمک می‌کند.

 به گفته صادقی، بالا بردن سطح دانش فنی و حقوقی کارکنان جهت بررسی صورت‌های کارکرد پیمانکاران در مواردی مانند؛ کارکردهای موقت و قطعی، تعدیل قیمت‌ها و همچنین بررسی لوایح تاخیرات طبق مبانی حقوقی پیمان و بخشنامه‌های ابلاغی از اهداف عمده برگزاری کارگاه مذکور بود.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: این کارگاه روز پنج‌شنبه چهارم دی‌ماه با حضور کارکنانی از معاونت فنی و زیربنایی و مدیریت‌های امور حقوقی و قراردادها، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امور درگهان و اداره کل حراست برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied