شمانیوز

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خوشبختانه سازمان بیمه سلامت با توجه به شرایط ارزیابی وسع را به مدت شش ماه لغو کرده و بر اساس نیاز مردم بدون در نظر گرفتن این طرح به مراجعه کنندگان دفترچه درمانی ارائه می نماید .

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا؛ علی اکبر کریمی گفت: مهمترین مشکل در حوزه صندوق های بیمه ای نگاه امدادی، حمایتی است .

وی تصریح کرد: صندوقهای بیمه ای در تمامی دنیا ماهیت اقتصادی دارند و نوع فرمول گذاری دراین صندوقها باید به گونه ای باشد که در نهایت تراز مالی آنها مثبت باشد .

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ایراد اساسی اجرای طرح آزمون ارزیابی وسع ساختار مربوط به آن است که ساختار منسجم و اطلاعات مردمی ندارد .

وی تصریح کرد: مجلس بدنبال اجرای ساز و کاری جهت یکپارچگی سامانه ملی می باشد که با ایجاد این سامانه ملی اطلاعات جامع و داده های بروز مردم در آن ثبت و ضبط شوند که در مواقع نیاز اجرایی شود.

کریمی گفت: همچنین سیستم الکترونیکی ارجاعات باید منطقی باشد و ضرورتی ندارد جهت هر بیماری جزئی به مراکز تخصصی و فوق تخصصی مراجعه شود، بلکه این سیستم مراجعات باید از طرق نظام ارجاع رعایت شود .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied