شمانیوز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از مشخص شدن برگزیدگان مسابقه عکس نوشته که به مناسبت گرامیداشت سالروز تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شده بود، خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با بیان این مطلب، اظهار کرد: 23 نفر در این مسابقه شرکت کردند که پس از پایان مراحل داوری سه نفر برتر به عنوان برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.

وی ادامه داد: مسابقه عکس نوشته به مناسبت سالروز تولید حضرت زینب (س) و روز پرستار با هدف قدردانی از زحمات کادر درمان که بویژه در یک سال اخیر شرایط دشواری را در مواجهه با ویروس کرونا و جهت ارائه خدمت به شهروندان پشت سر می‌گذارند، برگزار گردید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با بیان اینکه این رویداد فرهنگی با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم انجام شد، تصریح کرد: در پایان و پس از مراحل داوری و بررسی، آثار خانم‌ها سارا طاهری، زهرا ماهیگیری نسب و مینا عباس صیادی به عنوان سه اثر برتر این رقابت انتخاب شدند.

کمساری در پایان خاطرنشان کرد: هدف اصلی از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، شناسایی و شکوفا کردن استعدادها و توانمندی‌ها، افزایش سطح آگاهی‌ها و ترویج فرهنگ اسلامی در میان شهروندان بویژه دانش آموزان و نوجوانان می‌باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied