شمانیوز
شما نیوز

مدیر عامل بانک کشاورزی:

آماده حمایت از طرح های بزرگ در آذربایجان غربی هستیم

مدیر عامل بانک کشاورزی با اشاره به ظرفیت های آذربایجان غربی در بخش کشاورزی گفت: این بانک آماده حمایت از ایجاد طرح های بزرگ کشاورزی و تأمین سرمایه درگردش واحد های فعال در این استان است.

به گزارش شمانیوز، روح اله خدارحمی عصر سه شنبه16دی ماه در جلسه کارگروه آب و کشاورزی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی؛ استاندار آذربایجان غربی و مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسولان استانی و شهرستانی برگزار شد،اظهار داشت: آذربایجان غربی  به لحاظ ظرفیت های بالقوه در بخش کشاورزی مستعد ایجاد زنجیره های بزرگ کشاورزی در حوزه های مختلف است و بانک کشاورزی تا کنون در این استان از ایجاد زنجیره های تولید،به ویژه زنجیره های بزرگ صنعت طیور و تولید شکر حمایت کرده است.

وی ادامه داد: بانک کشاورزی آماده است تا در کنار تأمین سرمایه در گردش،تسهیلات لازم را برای ایجاد واحد های بزرگ و زنجیره تولید در حوزه های مختلف بخش کشاورزی پرداخت کند.

مدیر عامل بانک کشاورزی با تأکید بر ضرورت توسعه مکانیزاسیون و ابزارهای نوین کشاورزی افزود:هیچ محدودیتی بابت تأمین تسهیلات بانکی در این زمینه وجود ندارد.

وی در پایان با اشاره به شرایط ویژه جغرافیایی استان آذربایجان غربی و نزدیکی به پایانه های صادراتی کشور، گفت: بانک کشاورزی آماده پذیرش طرح های موثر و بزرگ در این استان است.

 

منبع: روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied