شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

گاوصندوق

گاوصندوق یکی از وسایل ارزشمندی می‌باشد که امروزه وجود آن در هر فروشگاه یا دفتر کار و شرکتی ضروری می‌باشد؛ چرا که موجب می‌شود افراد ارزشمندترین وسایلشان و سرمایه شان را درون گاوصندوق بگذارند تا در دست سارقان در امان باشد.

 

گاوصندوق یکی از وسایل ارزشمندی می‌باشد که امروزه وجود آن در هر فروشگاه یا دفتر کار و شرکتی ضروری می‌باشد؛ چرا که موجب می‌شود افراد ارزشمندترین وسایلشان و سرمایه شان را درون گاوصندوق بگذارند تا در دست سارقان در امان باشد.

 متاسفانه برخی از افراد این سهل انگاری را انجام می‌دهد و همواره وسایل ارزشمند را درون کمد ها و کشوهای قرار می دهند که دارای قفل کوچکی می باشد و سریعاً با کوچکترین ضربه شکسته می شود اما سوال اینجاست که آیا واقعاً استفاده از گاوصندوق برای هر مکانی ضروری است؟

لازم است بدانید این نوع وسیله بیشتر برای شرکت ها، فروشگاه ها، مغازه ها و دفاتر کار کاربرد داشته است ولی می‌توان آن را به عنوان یک وسیله ضروری در خانه نیز دانست چرا که افراد زیادی ترجیح می دهند خودشان در منزل طلاها و پول های شان را نگهداری کند و در چنین شرایطی گاوصندوق خانگی به عنوان یک وسیله ضروری و البته مهم برای آنها در خانه به شمار می‌رود. در کشور ایران خوشبختانه گاوصندوق های متنوعی در بازار وجود دارد.

گاوصندوق یک وسیله محکم است که به صورت قفسه ای می باشد و این وسیله از جنس فلزی و نسوز است که دارای قفل پیچیده ای می باشد و می توان اشیای با ارزش و پول ها را درون آن نگهداری کرد.

شاید جالب باشد بدانید در زمان های قدیم و نزدیک به قرن سیزدهم پیش از میلاد نمونه‌های گاوصندوق اختراع شده است و البته آن زمان نیز از چنین وسیله هایی استفاده می کردند و رفته رفته مدل های متنوعی از گاوصندوق تولید شد که هر کدام از آنها برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرد؛ مثلا گاوصندوق خانگی یک نوع وسیله است که می تواند توسط مالک آن به راحتی جابجا شود و برای حفاظت از اشیا در مقابل آتش این وسیله بسیار کاربرد داشته است.

 اگر شما در بازار چرخی بزنید متوجه می شوید که انواع و اقسام گاوصندوق ها از جمله گاوصندوق نسوز، گاوصندوق کاوه ، گاوصندوق خانگی و غیر وجود داشته است.

 

1397070812150330815536744 - Copy (2)

در میان گاوصندوق ها میتوان گفت گاوصندوق لوسل  علاوه بر اینکه زیبایی بسیار زیادی داشته اند بلکه از طراحی منحصر به فرد و خاصی نیز برخوردار هستند که به همین جهت می توانند رضایت مشتریان را از هر نظر تامین نمایند. این برند کره ی توانسته است نیازهای بسیار زیادی از مشتریان را به بهترین شکل ممکن تامین نماید و محصولات خود را از گاوصندوق نسوز تا گاو صندوق های خانگی گسترش بدهند.

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

 

در میان گاوصندوق ها هر کدام دارای مزیت ها و معایبی هستند و اینگونه نیست که بگوییم مثلاً گاوصندوق کاوه نسبت به گاوصندوق لوسل دارای مزیت های بیشتری است چرا که هر کدام از این گاوصندوق ها خود دارای مزیت های متنوعی می باشند که هر شخصی باید با توجه به نیاز و میزان امنیت از نوع گاو صندوق متناسب استفاده نماید؛

تمامی گاوصندوق ها که از دسته گاوصندوق های لوکس هستند و چه گاوصندوق‌های گرانقیمت همگی دارای سه نوع قفل می باشد که این قفل ها شامل قفل های مکانیکی، قفل های ترکیبی و قفل های دیجیتال هستند.

قفل های مکانیکی از جمله قدیمی‌ترین قفل های هستند که در ساخت گاوصندوق از آنها استفاده می شود و البته هنوز هم در حال تولید می باشد و توانسته اند نظر مشتریان خود را جلب نماید که عموما در محیط های کارگاهی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

قفل های دیجیتال توانسته اند مشتریان خاص خود را داشته باشند چرا که مشکلات در خصوص قفل های مکانیکی وجود داشت که موجب ایجاد دسته ی جدیدی از قفل ها به اسم قفل های دیجیتال شد مثلاً قفل های میکانیکی بر اینکه برای باز کردن زمان بیشتری را می‌طلبند یا مثل گم کردن کلید ممکن بود برای آنها رخ بدهدموجب شد تا قفل های دیجیتال نیز روانه بازار شود.

 دسته دیگر به ترکیبی ها اختصاص دارند که خود ترکیبی از دو مدل دیجیتال و مکانیکی است البته این نوع گاوصندوق ها به لحاظ امنیتی درصد بالاتری را دارند؛ در قفل های ترکیبی تحت شرایط قفل باز می شود که تمام مراحل  مشخص شده را انجام بدهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied