شمانیوز
شما نیوز

پروژه نسخه الکترونیک از اهداف کلان سازمان تامین اجتماعی است

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: پیشبرد دقیق و سریع پروژه نسخه الکترونیک از برنامه های کلان سازمان تامین اجتماعی است که مورد تاکید ویژه مدیرعامل سازمان است و تاکنون پیشرفت خوب و امیدوارکننده‌ای داشته است.

به گزارش شمانیوز، دکتر داریوش پناهی زاده در جلسه شورای هماهنگی مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: نسخه‌ الکترونیک تحولی بسیار جدی در بخش درمان کشور ایجاد می‌کند. در کشورهای پیشرفته نیز سالیان زیادی طول کشیده است تا پوشش کامل برقرار شود، ولی خوشبختانه پیشرفت کار در سازمان تامین اجتماعی بسیار خوب و امیدوارکننده‌ بوده است.

وی با بیان اینکه اداره کل درمان استان تهران با حدود 8 هزار موسسه دانشگاهی، دولتی، خصوصی و خیریه طرف قرارداد است، اظهار کرد: در بخش درمان مستقیم با داشتن ۱۱بیمارستان، ۲ دی‌کلینیک، ۱۵ پلی‌کلینیک  و ۱۰ درمانگاه یک و دو شیفته، به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی خدمت ارائه می شود.

دکتر پناهی‌زاده با بیان اینکه در بحران کرونا همگام با وزارت بهداشت و با تمام ظرفیت در خدمت مردم به خصوص بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و سایر بیماران هستیم، بیان کرد: ۲۲ هزار بیمار در بیمارستان‌های تامین‌اجتماعی استان تهران در این چند ماه گذشته بستری شده و خدمات درمانی دریافت کردند.

وی با تاکید بر برنامه گسترش کمی و کیفی خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان در سطح استان تهران افزود: مناطق محروم و کم برخوردار در استان تهران در اولویت دسترسی و گسترش خدمات درمانی قرار دارند.

 

منبع: اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied