شمانیوز
شما نیوز

تقدیر مدیران استانی کمیته امداد از خدمات بی‌نقص بیمه سرمد

مدیران کمیته امداد امام خمینی در استان سمنان از خدمات باکیفیت، سریع و بدون نقص بیمه سرمد به بیمه‌شدگان این کمیته تقدیر کردند.

به گزارش شمانیوز، جمعی از مدیران بیمه سرمد و مدیران کمیته امداد امام خمینی در استان سمنان با یکدیگر دیدار کردند. 

در ابتدای این دیدار، مهدی شمسایی سرپرست مدیریت امور استان‌ها و شبکه فروش به معرفی خدمات بیمه سرمد به بیمه‌گذاران بزرگی چون کمیته امداد امام خمینی پرداخت و حضور این کمیته را در میان مشتریان بزرگ سرمد، باعث برکت امور بیمه‌ای این شرکت برشمرد. سید مهدی جعفری تنها سرپرست معاونت فنی بیمه‌های زندگی نیز در این جلسه، ضمن تقدیر از همراهی مدیران و مجموعه بزرگ کمیته امداد درخصوص ارائه پوشش بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری به کودکان بی‌سرپرست تحت پوشش این کمیته، ارائه خدمات بهینه به خانواده بزرگ کمیته امداد و مددجویان را از بخشی از مسئولیت اجتماعی بیمه سرمد دانست.

محسن مسعودیان‌راد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سمنان هم در این جلسه، رسالت بیمه را ایجاد آرامش و اطمینان خاطر جامعه در برابر خطرات دانست و از خدمات باکیفیت، سریع و بدون نقص بیمه سرمد به بیمه‌شدگان این کمیته تقدیر کرد.

وی در ادامه به توجه این کمیته به بیمه‌های عمر و پس‌اندار ایتام و کودکان بی‌سرپرست اشاره کرد و گفت: کارآفرینی و خودکفایی کودکان بی‌سرپرست، می‌تواند با حضور این افراد در فضای فعالیت صنعت بیمه رقم بخورد. نکته‌ای که قوسی معاون کمیته امداد استان هم بر آن تاکید داشت و از مدیران بیمه سرمد خواست با برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت کارگاهی برای آموزش فن بیمه‌گری، فضا را برای حضور این افراد در حوزه بیمه فراهم کنند. 

در پایان این جلسه، مدیران بیمه سرمد سه دستگاه تبلت به کودکان بی‌سرپرست تحت پوشش کمیته امداد اهدا کردند. 

 

منبع: روابط عمومی بیمه سرمد

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied