شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

تزریقات در منزل شاهین شهر

حتما برای شما هم پیش آمده که امکان خروج از منزل را به هر دلیلی نداشتید ولی نیازمند به دریافت خدمات درمانی و بهداشتی بودید، یا بیماری داشتید که بهتر بوده تا از منزل خارج نشود یا امکان حرکت را نداشته است، اما مجبور شدید برای دریافت خدمات درمانی همچون تزریقات و یا ویزیت پزشک اینکار را انجام دهید.

حتما برای شما هم پیش آمده که امکان خروج از منزل را به هر دلیلی نداشتید ولی نیازمند به دریافت خدمات درمانی و بهداشتی بودید، یا بیماری داشتید که بهتر بوده تا از منزل خارج نشود یا امکان حرکت را نداشته است، اما مجبور شدید برای دریافت خدمات درمانی همچون تزریقات و یا ویزیت پزشک اینکار را انجام دهید.

گاهی واقعا حرکت دادن یک بیمار می‌تواند غیرممکن، آسیب‌رسان و هزینه‌بردار باشد. از طرفی ممکن است این کار سبب آزردگی بیمار نیز بشود حال آنکه خدمات مورد نیاز شما تنها به تزریقات خلاصه می‌شود. اگر پیش از این برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری همچون تزریقات مجبور می‌شدید از منزل خارج شوید هوم‌کا این مشکل را برطرف کرده است.

در هر زمان و هر منطقه از تهران باشید می‌توانید از این خدمات استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به خدمات تزریقات در منزل شاهین شهر احتیاج دارید با تیم هوم‌کا در تماس باشید تا در کوتاه‌ترین زمان کنار شما باشیم.

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy - Copy

 

چه کسانی می‌توانند از خدمات تزریقات در منزل شاهین شهر بهرمند شوند؟

 

معمولا برای موارد زیر بیشتر از موارد دیگر نیاز به خدمات تزریقات در منزل وجود دارد.

  • تزریقات بیماران دیابتی
  • تزریقات بیماران با عارضه سکته مغزی
  • تزریقات بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی
  • تزریقات بیماران ریوی و قلبی عروقی
  • تزریقات بیماران مبتلا به اچ آی وی
  • تزریقات بیماران کلیوی
  • تزریقات بیماران کبدی
  • تزریقات کودکان

 

تزریقات در منزل بیماران دیابتی

 

بیماران دیابتی یکی از بزرگترین گروه‌هایی هستند که تقریبا هر روز به تزریقات انسولین احتیاج دارند. معمولا افراد برای انجام تزریق انسولین آموزش می‌بینند و انسولین‌های فشاری نیز اینکار را بسیار راحت کرده است.

اگر بیمار شما کودک یا مسن باشد، یا شرایط جسمی بدن شما را در انجام تزریق ناتوان کرده، یا بیمار شما شرایط خاصی دارد و خودتان نمی‌توانید اینکار را انجام دهید. در این موارد برای انجام تزریقات انسولین می‌توانید خدمات تزریقات در منزل را از هوم کا دریافت کنید.

اگر به خدمات تزریقات در منزل احتیاج دارید می‌توانید بصورت آنلاین و تلفنی با ما در تماس باشید.

همانطورکه میدانید افراد دیابتی برای انجام تزریق انسولین مجاز به استفاده از نقاط بخصوصی از بدن هستند. ممکن است استفاده از انسولین و تزریق آن برای فرد غیرممکن باشد و یا به سختی بتواند اینکار را انجام دهد در اینصورت پرستار در منزل و یا تزریقات در منزل گزینه خوبی برای انجام آن خواهد بود. درضمن مزیت دریافت خدمات تزریقات در منزل این است که می‌توانید با مشاوره تزریق انسولین را یاد بگیرید

 

تزریقات در منزل بیماران مبتلا به عارضه سکته مغزی

 

نگهداری از بیمارانی که تجربه سکته بخصوص سکته مغزی را داشتند از محدودیت‌ها و سختی‌های زیادی برخوردار است و تا مدت‌های طولانی و یا شاید مادام‌العمر ممکن است این افراد نیاز به دریافت دارو و تزریقات و مراقبت‌های پرستاری داشته باشند.

از آنجایی که اغلب بیمارانی که دچار سکته مغزی می‌شوند از نقص حرکتی و فلج نیز رنج میبرند لزوم مراقبت نیز بیشتر می‌شود. یکی از مواردی که ممکن است این افراد به آن بسیار نیاز پیدا کنند دریافت خدمات تزریقات است. دراین شرایط اگر بیماری مبتلا به سکته مغزی داشته باشید نمی‌توانید آن را از منزل خارج کنید و در صف تزریقات منتظر شوید بنابراین دریافت این خدمات در منزل عاقلانه‌تر خواهد بود و آزردگی بیمار را نیز به همراه نخواهد داشت. بهتر است که از خدمات پرستار در منزل هوم‌کا استفاده کنید تا مراقبت و انجام امور درمانی همچون تزریقات در منزل تحت نظر پرستار و با توصیه پزشک متخصص صورت بگیرید.

 

تزریقات در منزل بیماران ریوی و قلبی

 

یکی از گروه‌های همیشه در خطر، افرادی هستند که عارضه قلبی دارند و یا دچار مشکلات ریوی هستند. آلودگی‌ها و میکروب‌های خارج از منزل برای این دست از افراد می‌تواند خطرآفرین باشد. آلودگی‌های موجود در محیط‌های درمانی و بیمارستانی نیز خود دلیلی است که توصیه می‌شود بیماران ریوی و قلبی عروقی خدمات درمانی و بهداشتی همچون ویزیت پزشک در منزل یا تزریقات در منزل را دریافت کنند.

معمولا بیماران ریوی در مواردی که دچار شوک ریوی و یا حساسیت تنفسی می‌شوند نیازمند تزریقات خواهند بود. بهتر است برای جلوگیری از شدت بیماری و وخامت حال بیمار خدمات تزریقات را در منزل دریافت کنید. پرستار در منزل علاوه‌بر ارائه خدمات تزریقات در منزل برای مراقبت، بررسی علائم سلامتی و بیماری و مشاوره مراقبت صحیح از بیمار نیز می‌تواند راهنمای شما باشد.

گاهی ممکن است بیمار ریوی شما امکان خروج از منزل را نداشته باشد، خردسال و یا پیر باشد و حتی از مشکل فلج رنج ببرد در اینصورت بهتر است رنج جابجایی سخت را برای بیمار ایجاد نکنیم و خدمات تزریقات در منزل را دریافت کند.

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

 

تزریقات در منزل بیماران مبتلا به اچ آی وی

 

بیمارانی که از ابتلای به اچ آی وی و دیگر بیماری‌های غیرقابل درمان رنج می‌برند، همواره ترس از انتقال بیماری و یا طرد شدن از سمت افراد در مراکز درمانی را دارند. البته در بیشتر مواقع این ترس بی‌مورد است و مراکز درمانی به خوبی از این افراد حمایت می‌کنند. اما اگر شما و یا یکی از عزیزانتان مبتلا به اچ آی وی و یا دیگر بیماری‌هایی هستید و نگرانی‌هایی ازین بابت دارید می‌توانید مراقبت و خدمات تزریقات خود را در منزل توسط تیم هوم‌کا دریافت کنید.

علاوه بر تزریقات در منزل پرستار برای شما مشاور خوبی در زمینه کنترل و مراقبت از این بیماری هم دارد. برای دریافت مشاوره در این زمینه به صورت آنلاین و تلفنی نیز می‌توانید با مشاوران و متخصصان Homeca در ارتباط باشید.

 

تزریقات در منزل کودکان

 

کودکان و مسئله واکسینه شدن آن‌ها همیشه مطرح است و برای مادران یک نگرانی همیشگی، اما کودک شما شرایط حرکتی مساعدی نداشته باشد نیاز نیست که برای دریافت واکسن و یا دیگر تزریقات از منزل خارج شوید. خدمات تزریقات در منزل شامل حال کودکان نیز می‌شود و شما می‌توانید تزریقات فرزند خود را منزل نیز انجام دهید.

کودکانی که از اختلالات خاصی رنج می‌برند مثل اوتیسم و یا سندرم داون ممکن است در برقراری ارتباط با محیط بیرون و یا مراکز درمانی چندان راحت نباشند و احساس ناراحتی کنند. اگر کودک شما در چنین شرایطی است از طریق Homeca خدمات تزریقات را در منزل دریافت کنید.

 

تزریقات در منزل افراد مبتلا به نقص سیستم ایمنی

 

بیماری‌های خودایمنی امروز با افزایش استرس و اضطراب‌های ناشی از زندگی شهری و دیگر دلایل متعدد بیشتر در افراد بروز می‌کنند. بیماری‌هایی همچون لوپوس، ام اس و گلین باره پاره‌ای از انواع بیماری‌های خودایمنی هستند که درصورت کنترل نشدن برای فرد خطر مرگ را به همراه دارند.

اگر در منزل بیماری مبتلا به گلین باره دارید حتما می‌دانید که این دست از بیماران به مراقبت‌های تخصصی نیاز دارند و حتی یک تزریق غیراصولی نیز برای آن‌ها می‌تواند صدمات جبران ناپذیر را به همراه داشته باشد. اگر بیمار مبتلا به نقص سیستم ایمنی دارید و نمی‌توانید برای تزریقات او را جابجا کنید با تزریقات در منزل مشکل شما برطرف می‌شود. علاوه‌بر تزریقات در منزل برای این افراد خدمات فیزیوتراپی، ماساژ و ورزش در منزل نیز ارائه می‌شود.

اگر به خدمات تزریقات زنان در منزل احتیاج دارید و یا مشاوره دیگری در زمینه بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی بخواهید می‌توانید از طریق شماره تماس و یا آدرس وب‌سایت با ما و مشاوران هوم کا در ارتباط باشید.

 

تزریقات در منزل بیماران کلیوی

 

بیماران کلیوی معمولا به تزریقات و دیالیز دوره‌ای احتیاج دارند، بنابراین مراقبت از آن نیز تخصصی‌تر می‌شود و اگر بیمار شما توانایی و نیروی کافی برای حرکت نداشته باشد نمی‌توانید به موقع خدمات درمانی دریافت کنید.

اگر بیمار کلیوی در منزل دارید که احتیاج به تزریقات دارد بدون جابجایی و خروج از منزل می‌توانید تزریقات در منزل شاهین شهر انجام دهید. درضمن می‌توانید از مشاوره و مراقبت‌های اصولی بیماران کلیوی نیز بهرمند شوید، کافیست با ما در تماس باشید.

 

تزریقات در منزل شاهین شهر با هوم کا

 

 

تزریقات یکی از خدمات بهداشتی و درمانی است که پرستار می‌تواند به بیمار ارائه دهد، برخی اینکار را به دلیل اینکه به خدمات پرستاری دسترسی آسانی ندارند خود انجام می‌دهند که می‌تواند خطرآفرین باشد و برخی نیز از انجام تزریقات به دلیل دوری و یا شرایط حرکتی بد بیمار منصرف می‌شوند اما اینروزها برای هر مشکلی راه‌حلی وجود دارد. کافیست از هوم‌کا بخواهید که خدمات تزریقات در منزل دریافت کنید.

ممکن است هرکسی بارها به تزریقات احتیاج پیدا کند. زیرا تزریقات تنها محدود به دریافت واکسن و آنتی بیوتیک نیست. اگر در منزل بیمار حرکتی یا با شرایط سخت دارید و نمی‌توانید برای انجام تزریقات از منزل خارج شوید می‌توانید تزریقات در منزل انجام دهید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied