شمانیوز

رپورتاژ آگهی/

یکی از مهم ترین مبلمانی که برای هر دفتر و محل کاری نیاز می باشد ،صندلی اداری است که باید دارای ویژگی های باشد تا بتواند سلامت کارمندان را به همراه بیاورد و آسیبی به جسم آنها وارد نکند.

کارمندان بیشتر زمان خود را بر روی صندلی های می نشینند که در اداره یا محل کارشان وجود دارد و به همین جهت اهمیت بسیار زیادی داشته اند. چون اگر به صورت صحیحی انتخاب نگردند حتما در زمان های نزدیک مشکلاتی را برای گردن و ستون فقرات به همراه خواهند داشت. البته انتخاب غلط صندلی اداری می تواند موجب زودتر خسته شدن کارمندان شود و بازدهی کاری آن ها را نیز کاهش بدهد. دقت داشته باشید که با توجه به شغلی که شما دارید باید صندلی اداری انتخاب گردد. مثلا برای افرادی که در دفاتر کامپیوتری کار می کنند و بیشتر مواقع به صندلی هایشان تکیه داده اند استفاده کردن از صندلی های صحیح است که پشتی آن قابلیت ارتجاعی داشته باشد و به عقب برگردد.

 

البته نیاز است که زاویه 110 درجه را برای نشستن در نظر بگیریم تا به این شکل به کمر کمتری فشاری وارد شود و در این شرایط فرد می تواند تسلط بیشتری به کامپیوتر و کار خود داشته باشد.

 

برای بیشتر میزهای اداری از صندلی های چرخان استفاده می کنند چرا که این صندلی ها ویژگی های بسیار خوبی دارند و از مهم ترین آنها تنظیم ارتفاع صندلی ها می باشد چون قطعا هر کارمندی نیاز دارد تا با توجه به قد خود صندلی اداری خود را تنظیم نماید تا این صندلی در بهترین حالت و موقعیت قرار بگیرد.

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

 

زمانی که صندلی اداری به شیوه صحیحی انتخاب شود شخص میتواند برای ساعات زیادی به راحتی پشت میز بنشیند.

مبلمان اداری مدرن و صندلی های اداری جدید مثل صندلی نیلپر یا صندلی گلدسیت توانسته اند به گونه طراحی و تولید شوند که تمامی قابلیت های مهم و ضروری را در بر بگیرند و به همین جهت از دیدگاه مشتریان به عنوان یک محصول خوب معرفی می شوند.

 البته لازم است بدانید که صندلی گلدیست و صندلی داتیس توانسته اند با مدل های متنوعی در بازار عرضه شوند که مشتری با هر نمونه سلیقه ی که باشد بتواند صندلی اداری مورد نظر خود را انتخاب کند.

برخی از افراد فکر می کنند تنها می توانند صندلی های خارجی را برای شرکت شان خریداری کنند تا کارمندان و ارباب رجوع ها از آنها راضی باشند ولی باید بدانید که برندهای ایرانی نیز در میان صندلی های اداری وجود دارد که خوشبختانه با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده اند و می توانند تا مدت زمان زیادی بدون وجود هیچگونه خرابی و نقصی برای مشتری قابل استفاده باشند.

1397070812150330815536744 - Copy (2)

 

برخی از شرکت برای فروش محصولات خود مثل صندلی داتیس امکان خرید اینترنتی را نیز قرار داده اند که خود به عنوان یک مزیت خوب به شمار می رود  و البته تنوع بسیار بالای این صندلی ها می تواند مورد پسند بسیاری از افراد باشد.

در هر صورت ما به شما توصیه می کنیم برای خرید صندلی یا هر نوع مبلمان اداری نیلپر پیش از اینکه انتخابی داشته باشید به نیازهایتان توجه کنید و سپس بعد از ارزیابی و بررسی بهترین ها را خریداری کنید. اما هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied