شمانیوز

سلیمان توکلی عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با همراهی یوسف نجدی مدیر امور استان‌های این بانک در سفری دو روزه به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید تعدادی از شعب استان با همکاران ستادی استان نیز دیدار کردند.

به گزارش شمانیوز، توکلی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت و کارکنان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه بانک علی‌رغم دارا بودن محدودیت‌هایی مانند امکان نداشتن پرداخت نرخ سود به سپرده‌ها که یک بانک قرض‌الحسنه با آن روبروست، توانسته مانند سال‌های گذشته به رشد منابع قابل قبولی دست یابد که نشان از همت بالای همکاران بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سراسر کشورمان دارد.

وی جذب منابع مؤثر، حفظ مشتریان و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در جامعه را از اهداف و اولویت‌های بانک دانسته و اظهار کرد: استان آذربایجان شرقی از نظر اقتصادی دارای ظرفیت‌های بالایی است و باید تلاش شود تا سهم بیشتری از بازارهای هدف را جذب کند.

نجدی در این بازدید ضمن تشکر از تلاش‌های مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و سایر همکاران این استان، بانک مهر ایران را در مسیر تبدیل شدن به بانکی تمام هوشمند توصیف کرد و مؤلفه‌های این هدف را مشتریان بانک، زیرساخت‌ها و منابع انسانی دانسته و بر لزوم تقویت آن‌ها تأکید کرد.

 

منبع: روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied