شمانیوز

مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن از حضور این بانک در ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران که در روزهای 23 و 24 دی ماه در هتل اسپیناس پالاس برگزار می شود، خبر داد.

به گزارش شمانیوز، محمد حسن ترابی گفت : موضوع محوری این دوره از نمایشگاه اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال است. در این دوره از نمایشگاه همچنین موضوعاتی نظیر: نئوبانک ها، کیف پول الکترونیک، هویت دیجیتال، نسل جدید کربنکینگ و تحول دیجیتال، چالش بورسی شدن استارتاپ ها و خلاء های نوآوری در صنعت بانکداری و پرداخت به بحث و بررسی گذاشته می شود.

وی گفت: بانک صنعت و معدن علاوه بر برگزاری نشست های تخصصی و B2B در حاشیه این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در قالب محصولات و خدمات فناورانه شامل : سامانه های سدف (سامانه دیجیتال فرآیندی) ، تاش (سامانه تفویض اختیار شرکتی) ، هدف ( همراه بانک دیجیتال فرآیندی )، پات ( پذیرش اینترنتی تسهیلات )، ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی ) را ارائه می نماید .

نمایشگاه مزبور درتاریخهای 23 و 24 دی ماه سال جاری در محل هتل اسپیناس پالاس تهران دایر خواهد بود و بانک صنعت و معدن در غرفه شماره 18 آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied