شمانیوز

بازی تیم نفت مسجدسلیمان و شهر خودرو از هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور با نتیجه سه بر یک به نفع تیم نفت مسجدسلیمان پایان یافت.

 به گزارش شمانیوز، بازی این دو تیم از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز ۲۳ دی‌ماه جاری در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان با داوری علی صفایی و درهوایی آفتابی و مطلوب آغاز شد.

در این بازی هر دو تیم به سه امتیاز این مسابقه نیاز داشتند تا جایگاه خود را در جدول مسابقات ارتقا دهند، لذا کوشیدند از فرصت های پیش آمده نهایت استفاده را ببرند.

نفت مسجد سلیمان که در این فصل از حمایت مالی بیمه دانا برخوردار است، در این بازی بر خلاف دو بازی قبل، از فرصت های بوجود آمده نهایت استفاده را برد تا اینکه در دقیقه ۲۶ بازی توسط ساسان حسینی به اولین گل خود دست یافت.

حملات این تیم خوزستانی ادامه یافت تا اینکه سجاد جعفری تحت فشار از سمت راست، ارسالی زمینی را روانه دروازه حریف کرد که محبی با یک تاثیر به موقع روی این پاس، توپ را وارد دروازه شهرخودرو کرد تا بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع نفت مسجدسلیمان ادامه یابد.

پس از گل دوم نفت مسجدسلیمان، این تیم شهر خودرو بود که جلو کشید و حملات متعددی را روی دروازه این تیم خوزستانی انجام داد تا اینکه در دقیقه ۷۹ بازی اولین گل خود را به ثمر رساند.

نفت مسجدسلیمان که نمی خواست سه امتیاز این بازی را از دست بدهد، با اداره کردن بازی موفق شد در دقیقه ۸۵ سومین گل خود را به ثمر برساند.

این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید.

گفتنی است: تیم نفت مسجدسلیمان در این بازی هم آرم شرکت بیمه دانا را بر روی لباس های بازیکنانش چاپ کرده بود.

نفت مسجدسلیمان با این برد، به رده هفتم جدول بازیها صعود کرد.

 

منبع: روابط عمومی بیمه دانا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied