شمانیوز
شما نیوز

پرفروش ترین کالسکه های کودک و نوزاد ایران

نکته با اهمیت این که ضرویست همواره لوازم کودک خود را از بهترین کیفیت ها تهیه کنید زیرا با این کار آسایش و امنیت فرزندتان را تامین و تضمین خواهید کرد و این خواسته قلبی هر پدر و مادر دلسوزی است. بسیاری از کالسکه ها امکاناتی از جمله وجود چرخ های ضد لرزش، تشک های منطبق با ارگونومی بدن کودک، پشه بند و... را فراهم می کنند که البته همه این آپشن ها بر قیمت نهایی تمام شده آن ها موثر میباشد.

 

نکته با اهمیت این که ضرویست همواره لوازم کودک خود را از بهترین کیفیت ها تهیه کنید زیرا با این کار آسایش و امنیت فرزندتان را تامین و تضمین خواهید کرد و این خواسته قلبی هر پدر و مادر دلسوزی است. بسیاری از کالسکه ها امکاناتی از جمله وجود چرخ های ضد لرزش، تشک های منطبق با ارگونومی بدن کودک، پشه بند و... را فراهم می کنند که البته همه این آپشن ها بر قیمت نهایی تمام شده آن ها موثر میباشد.

 

کالسکه دلیجان مدل بنیتا طرح Gucci 10

کالسکه دلیجان بنیتا دارای پشتی قابل‌تنظیم، جای پای قابل‌ تنظیم در سه حالت، سینی درب دار رو به دسته کالسکه، چرخ‌های جلو با قابلیت چرخش 360 درجه، 6 عدد چرخ پنج پره با روکش EVA، سبد جهت قرار دادن لوازم کودک، دسته قابل برگشت و حالت رو به مادر، دسته با روکش فوم با قابلیت تنظیم ارتفاع، مجهز به قفل جهت ممانعت از حرکت چرخ‌ها، مجهز به کمربند ایمنی جهت حفظ ایمنی کودک در 5 نقطه، مجهز به سایبان جهت جلوگیری از تابش مستقیم خورشید می باشد و قابل استفاده برای نوزادان از بدو تولد و دارای ابعاد 81.5 × 29.5 × 47.5 سانتی متر در حالت تاشو است.

پارچه گوچی در زمره ی یکی از جدیدترین پارچه های به کار رفته در محصولات حمل و نقل نوزاد است. رنگ بندی متنوع، اطمینان از کیفیت پارچه، جنس مناسب پوست نوزاد و به طور اخص قابل شستشو و ضد حساسیت بودن از ویژگی های برجسته ی پارچه گوچی محسوب می شود. روی سایبان پارچه، گلدوزی به طرح کندو و یک محفظه ی دید جهت کنترل وضعیت نوزاد تعبیه شده است.دارای کمربند حفاظت از نوزاد نیز می باشد. رنگ این پارچه طوسی خاکستری است .

 

مشخصات فنی

 • مشخصات کلی
 1. تعداد تکه:یک تکه
 2. اقلام ست:کالسکه
   
 • مشخصات کالسکه
 1. جنس بدنه (فریم):فلز
 2. گروه سنی:بدو تولد تا 4 سال
 3. وزن قابل تحمل:45 کیلوگرم
 4. قابلیت جمع شدن:بله
 5. تغییر جهت سیت رو به مادر:دارد
 6. کمربند ایمنی:دارد
 7. چرخ:دارد
 8. تعداد چرخ:6 عدد
 9. ترمز:دارد
 10. سبد:دارد
 11. سایبان:دارد
 12. پارچه قابل شستشو:دارد
 13. سایر توضیحات:دارای گلدوزی
 14.  

کالسکه ارابه مدل 319

کالسکه‌ی ارابه کد 319 از فریم فلزی ساخته شده است. این فریم به‌همراه قطعات پلاستیکی و روکش‌های آن وزنی معادل 8.350 کیلوگرم دارد. کالسکه دارای طول 85 و عرض 54 سانتی‌متر است که از ارتفاعی 106 سانتی‌متری بهره می‌برد.

از ویژگی‌های بارز این مدل می‌توان به قابلیت تاشدن آن اشاره کرد. دو ضامن در طرفین کالسکه وجود دارد که این امکان را به کاربر می‌دهد تا آن را به‌راحتی در حالت جمع‌شده قرار دهد. با تاشدن کالسکه طول آن از 85 به 50 سانتی‌متر کاهش می‌باید. همچنین ارتفاع آن به حدودا نصف حالت عادی یعنی 88 سانتی‌متر می‌رسد. در طراحی این کالسکه، قابلیت تنظیم پشتی هم در نظر گرفته شده است. با قرارگرفتن کودک در کالسکه می‌توان پشتی نشیمن‌گاه کاسکه را در چهار حالت تنظیم کرد. پشت نشیمن‌گاه، دسته‌ا‌ی فلزی وجود دارد و با کشیدن دستگیره‌، پشتی آزاد می‌شود و می‌توان آن را در چهار زاویه‌ی متفاوت بسته به راحتی کودک تنظیم کرد.

کالسکه 319 برای نوزادان یک‌ماهه تا کودکان چهار ساله در نظر گرفته شده است. این کالسکه با فریم فلزی‌اش ظرفیت وزنی برابر با 30 کیلوگرم دارد. به‌معنای اینکه تنها کودکان زیر چهارسالی که حداکثر وزن 30 کیلوگرم دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. برای راحتی کودک در نشیمن‌گاه یا سیت کالسکه روکشی با پدهای محافظ قرار دارد. با نشستن کودک داخل کالسکه جهت ایمنی بیشتر می‌توانید کمربند را ببندید. زیرپایی از دیگر قسمت‌های قابل‌تنظیم این محصول است. همچنین می‌توان سایبان کالسکه را جهت جلوگیری از آفتاب‌سوختگی کودک استفاده کرد. با کشیدن سایبان روی کالسکه، پنجره‌ای با طلق شفاف در نظرگرفته شده است که مادر می‌تواند به کودک دید داشته باشد. به‌جرئت می‌توان گفت ضعف این کالسکه کنترل و هدایت آن با وجود یک محور در جلوست. این محور دارای دو چرخ پلاستیکی بوده که هدایت و کنترل کالسکه را کمی سخت کرده است. سینی غذاخوری یکی دیگر از امکانات کالسکه‌ی ارابه است. به کمک این سینی غذاخوری می‌توان میان‌وعده‌های کودک را در گردش و سفرهای روزانه‌ی او سرو کرد.

 

مشخصات فنی

 • مشخصات کلی
 1. تعداد تکه:یک تکه
 2. اقلام ست:کالسکه
 3. :سایر توضیحات:

  – کالسکه سایز بزرگ

  – دارای فریم فلزی به‌همراه روکش پارچه‌ای از جنس پلی‌استر

  – سایبان قابل جمع‌شدن با دریچه‌ی شفاف جهت دیدن کودک

  – پشتی قابل تنظیم در چهارحالت

  – دارای کمربند با بست پلاستیکی

  – دارای جاپایی قابل تنظیم

  – دارای گریپ نرم روی دسته

  – چرخ جلو با قابلیت چرخش 360 درجه

  – دارای سینی کودک به ابعاد 22 × 40 سانتی‌متر

  – دارای سینی والدین زیر دسته به ابعاد 13 × 42 سانتی‌متر

  – دارای سبد خرید به ابعاد 20 × 35 × 50 سانتی‌متر

  – چرخ‌های عقب دارای ترمز پدالی به‌صورت مجزا

  – ابعاد کالسکه در حالت جمع‌شده 50 × 54 × 88 سانتی‌متر
   

 • مشخصات کالسکه
 1. جنس بدنه (فریم):فلز
 2. گروه سنی:1 ماه تا 4 سال
 3. وزن قابل تحمل:30 کیلوگرم
 4. قابلیت جمع شدن:بله
 5. کمربند ایمنی:دارد
 6. چرخ:دارد
 7. تعداد چرخ:4 عدد
 8. ترمز:دارد
 9. سبد:دارد
 10. سایبان:دارد
   

کالسکه دلیجان مدل Diba

کالسکه‌ی دلیجان مدل «Diba» برای کودکان بالای 6 ماه تا 18 کیلوگرم مناسب است. این محصول با ابعاد 105×43×80 سانتی‌متر، 6/5 کیلوگرم وزن دارد که از فریم آلومینیومی بهره می‌برد.

کالسکه‌ی دلیجان مدل دیبا با داشتن چرخ‌های پنج‌پره با روکش EVA، چرخش 360درجه‌ی دسته، روکش ضدآب، کمربند ایمنی و پشتی قابل‌تنظیم در سه حالت می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌‎های شما برای کودک دلبندتان باشد.

کالسکه‌ی دیبا دارای هشت عدد چرخ است که چرخ‌های جلو قابلیت چرخش 360درجه دارند. این توانایی، هدایت و کنترل کالسکه را آسان‌تر می‌کند. چرخ‌ها به‌صورت پنج‌پر هستند و از روکش EVA بهره می‌برند؛ همچنین چرخ‌های عقب دارای ترمز هستند. با قفل‌کردن چرخ‌ها می‌توان از حرکت ناخواسته‌ی کالسکه جلوگیری کرد. با قرارگرفتن کودک درون کالسکه می‌توان کمربند ایمنی را بست و پشتی کالسکه را در سه وضعیت تنظیم کرد تا کودک در شرایط آسوده درون کالسکه قرار بگیرد. یکی از ویژگی‌های بارز این کالسکه وجود آفتابگیر برای کودک است. آفتابگیر از تابش آفتاب به کودک در گردش‌ها جلوگیری می‌کند. بعد از گردش روزانه‌ی کودک و رسیدن به خانه، کالسکه را می‌توان به صورت تاشده نگهداری کرد. ابعاد تاشده‌ی کالسکه 100×26×21 سانتی‌متر بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. ضدآب‌بودن روکش کالسکه از دیگر ویژگی‌های آن است.
 

مشخصات فنی

 • مشخصات کلی
 1. تعداد تکه:یک تکه
 • مشخصات کالسکه
 1. ابعاد:105 × 43 × 80 سانتی متر
 2. وزن:6.5 کیلوگرم
 3. جنس بدنه (فریم):فلز
 4. گروه سنی:بالای 6 ماه
 5. وزن قابل تحمل:18 کیلوگرم
 6. قابلیت جمع شدن:بله
 7. تغییر جهت سیت رو به مادر:ندارد
 8. کمربند ایمنی:دارد
 9. چرخ:دارد
 10. تعداد چرخ:8 عدد
 11. ترمز:دارد
 12. سبد:ندارد
 13. سایبان:دارد
 14. پارچه قابل شستشو:دارد
 15. سایر توضیحاتک

  – دارای پشتی قابل‌تنظیم

  – چرخ‌های جلو با قابلیت چرخش 360 درجه

  – دارای 8 عدد چرخ پنج پره با روکش EVA

  – مجهز به قفل جهت ممانعت از حرکت چرخ‌های عقب

  – چرخ‌های جلو با قابلیت ثابت در حرکت گردان

  – مجهز به کمربند ایمنی جهت حفظ ایمنی کودک در 5 نقطه

  – مجهز به سایبان جهت جلوگیری از تابش مستقیم خورشید

  – ابعاد در حالت تاشو 100 × 26 × 21 سانتی‌متر

118494_314

 

کالسکه اسپرینگ مدل لیدو

کالسکه عصایی اسپرینگ مدل “لیدو” یکی از متفاوت ترین کالسکه های برند اسپرینگ است. این کالسکه علاوه بر مقاومت و استحکام بالا کمترین فضا را اشغال می کند، به آسانی جمع و باز میشود و همچنین قابلیت های خوبی را در بر دارد.

در این کالسکه دسته ها به گونه ای طراحی شده که قابلیت چرخش 360 درجه دارد و در 8 حالت مختلف تنظیم می شود و برای دسترسی آسان جالیوانی نزدیک به دسته ی کالسکه تعبیه شده است. پشتی کالسکه در 5 حالت و جلوپایی آن در 3 حالت متفاوت تنظیم می شود، همچنین چون سیت کالسکه افقی هم می شود شما میتوانید از بدو تولد نوزادتان از آن استفاده کنید. دو پنجره در دو طرف کالسکه و یک پنجره در بالای آن برای دید بهتر مادر قرار گرفته، و همچنین در زیر کالسکه یک سبد بزرگ با دسترسی آسان طراحی شده است. سیت کالسکه دارای کمربند و دستگیره ای برای راحتی و امنیت کودک شماست که می توان آن را جدا نمود. پارچه های استفاده شده در این کالسکه ضد حساسیت و ضد تعریق است و قابل شستوشو نیز می باشد. سایبان این کالسکه قابلیت تنظیم در 3 حالت را دارد و همچنین می توان آن را کاملا از کالسکه جدا نمود. چرخ های عقب کالسکه دارای ترمز اند و روی چرخ های جلو که قابلیت چرخش 360 درجه برای سهولت در حرکت دارند، قفلی برای جلوگیری از چرخش چرخ تعبیه شده است. کالسکه در حالت جمع شده قفل می شود و دستگیره ای روی بدنه آن طراحی شده که به راحتی بتوان آن را حمل کرد.
 

مشخصات فنی

 • مشخصات کلی
 1. تعداد تکه:یک تکه
 2. اقلام ست:کالسکه
 • مشخصات کالسکه
 1. ابعاد:20*24*106 سانتی متر
 2. وزن:7.5 کیلوگرم
 3. جنس بدنه (فریم):فلز
 4. گروه سنی:بدو تولد تا 4 سال
 5. قابلیت جمع شدن:بله
 6. تغییر جهت سیت رو به مادر:ندارد
 7. :کمربند ایمنی:دارد
 8. چرخ:دارد
 9. تعداد چرخ:8 عدد
 10. ترمز:دارد
 11. سبد:دارد
 12. سایبان:دارد
 13. پارچه قابل شستشو:دارد
 14. سایر توضیحات

  -باز 104*54*62 بسته 106*24*20

  – استحکام بالا در مقایسه با سایر عصایی ها

  – چرخش 360 درجه درسته ها و تنظیم در 8 حالت

  – تنظیم 5 حالته پشتی

  – تنظیم 3 حالته جلوپایی

  – تنظیم 3 حالته سایبان

  – دو پنجره در دو طرف کالسکه

  – یک پنجره روی سایبان

  – جالیوانی

  – کمربند و دستگیره جلوی کالسکه برای امنیت کودک

  – چرخش 360 درجه چرخ های جلو و قفل آن

  – جمع شدن آسان و کم جا

  – قفل در حالت جمع شده

  – دستگیره برای حمل آسان
   

کالسکه بیبی لند مدل c31l

وسیله حمل و نقل کودک و راحتی و ایمنی او و در عین حال پدر و مادر در حمل نوزاد امر بسیار مهمی است که باید در انتخاب ان نهایت دقت را به خرج داد.

کالسکه های دسته مبله کنترل و هدایت فوق العاده راحتی دارند. این مدل از کالسکه برند با بدنه آلومینیومی مجهز به 4 چرخ بوده که در 360 درجه قابلیت چرخش دارند. این کالسکه با وزنی برابر با 12 کیلوگرم با دو دست به راحتی جمع شده و به آسانی حمل می شود. ویژگی منحصر به فرد این محصول قابلیت جداسازی نشیمنگاه و استفاده از آن به عنوان سبد حمل در ابتدای تولد نوزاد است. علاوه بر این, این کالسکه دارای سایبان, کاور سرما و همچنین سبدی جهت قرار دادن وسایل اضافی است. این مدل کالسکه بیبی لند از بدو تولد تا 4 سالگی قابل استفاده می باشد.
 

فروشگاه سیسمونی نی نی بابا

نی نی بابا فعالیت خود را از سال 1394 به عنوان تامین کننده محصولات نوزاد و کودک اصیل ایرانی و خارجی نظیر انواع کالسکه، کریر، ساک لوازم، روروئک، صندلی غذا، صندلی خودرو، دوچرخه، سه چرخه و… برای‌ فروشگاه های اینترنتی آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات نوزاد و سیسمونی و تجربه آنها در تامین بیش از بیست هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 97 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نی نی بابا به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.

شماره تلفن: 02135000325

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied