شمانیوز

هدف یک از یک کاتالوگ فروش محصولات است ، اما همچنین یک ابزار مهم در ایجاد ارتباط با مشتریان / خریداران ، مارک تجاری تصویر و یک استراتژی عالی بازاریابی است .

 

هدف یک از یک کاتالوگ فروش محصولات است ، اما همچنین یک ابزار مهم در ایجاد ارتباط با مشتریان / خریداران ،  مارک تجاری تصویر و یک استراتژی عالی بازاریابی است . دانستن خود مخاطبان و طراحی و چاپ کاتولوگ اضافه کردن کاتولوگ اطراف نیازهای مشتریان خود را کمک خواهد کرد تولید درآمد شما با چاپ ارایه شروع انتظار می رود. در اینجا چند کلید برای ایجاد و چاپ کاتالوگ موفق آورده شده است .

image_4c936e4422a0a05d8958d27e6f707c97fd1aa51c

 

در توضیحات محصول خود کاملاً دقیق باشید:

 

در توضیحات محصول خود - اندازه ، مواد ، محل ساخت ، قیمت و غیره دقیق باشید و مطمئن شوید که اطلاعات تماس را در هر صفحه از فهرست خود وارد کنید. از این توضیحات می توان برای روایت داستانی از محصول شما استفاده کرد و همچنین می تواند پیامی را برای مصرف کننده ارسال کند  که شرکت شما در چه موردی است. اطلاعات بیشتری که به مشتری بالقوه با چاپ کاتالوگ دیجیتال داده می شود ، به تشویق وی برای خرید کمک می کند.

 

طراحی و عکاسی عالی داشته باشید:

 

طراحی کاتالوگ در برندسازی ، ساخت تصویر بسیار مهم است اما بیش از همه ، برای جلب توجه مشتریان بالقوه! عکس ها در طراحی کاتالوگ ها ضروری هستند و مهم این است که فقط عکاسان حرفه ای استخدام کنید . عکس ها داستان برند شما را روایت می کنند و به وضوح نشان می دهند محصول شما هنگام تحویل به مشتری چگونه خواهد بود. عکس های چاپلوسی و غیر واقعی و جذاب حتی در صورت عدم نیاز به این محصول مشتری را به خرید فریب می دهد ! و بعداً می توان از این عکسها برای سایر مطالب بازاریابی مانند بروشورها و وب سایتها استفاده کرد.

 

مشتریان خود را بشناسید:

 

داشتن درک قوی از مخاطبان خود یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از موفقیت شماست.همچنین ، مطالعات نشان داده است که مصرف کنندگان به احتمال زیاد کاتالوگ ها را به افراد دیگری با علاقه های مشابه منتقل می کنند!استفاده از کاتالوگ در بازاریابی شرکت شما به درآمدزایی که انتظار داشتید کمک می کند. و اطمینان حاصل کنید که از بهترین چاپخانه برای اطمینان از کیفیت بالا و حرفه ای بودن کاتالوگ خود استفاده کنید . کاتالوگ شما بازتابی از شرکت شما و بهترین راه برای صحبت مستقیم با مصرف کننده است.

 

اهمیت بروشورهای با کیفیت

 

بروشور ها هنوز هم به عنوان قسمتهای اصلی بسته های بازاریابی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. آنها به مشتریان بالقوه اجازه می دهند در مورد مشاغل شما ایده بگیرند و برخلاف وب سایت ، اینها قطعات ملموسی است که در دستان آنهاست. بروشورهای موجود در کاغذ با کیفیت بالا و بروشورهای طراحی شده حرفه ای بازتاب آنچه انتظار دارند از خدمات یا محصولات شما باشد بنابراین مهم است که هوشمندانه انتخاب کنید.

 

image_e8dbea411e09ebb4a289c61a456c98e267529d10

 

در صنعت چاپ ، وزن کاغذ توصیف می شود. کمترین کاغذهایی که برای چاپ استفاده می شود 20 تا 24 هزار تومان است. این مقالاتی است که معمولاً در دستگاه های کپی خانگی یا اداری استفاده می شود. گران تر هستند و بنابراین برای بروشورها محکم تر و قابل توجه تر هستند. این وزنه ها در پست بهتر نگه داشته می شوند و از ظاهر حرفه ای برخوردارند. اینها به صورت براق یا مات در می آیند. عکسها معمولاً با پوشش براق ظاهر می شوند. چاپخانه های حرفه ای مانند ما به مشتریان در انتخاب بهترین گزینه برای پروژه خود کمک می کنند.

 

آخرین نکته ای که باید هنگام انتخاب کاغذ برای چاپ بروشور تبلیغاتی خود در نظر بگیرید این است که کجا مقاله دیده می شود. آیا از طریق پست از طریق پست یا نمایش داده می شود؟ اگرچه انتخاب مقالات با وزن کم برای پست الکترونیکی کاربردی است ، اما هرگز برای نمایشگرها ایده خوبی نیست. بروشورهای شما ورق می خورند ، پیام شما گم می شود و مشتریان فقط از آنها عبور می کنند.

 

index


5دلیل برای تبدیل کاتالوگ چاپی خود به یک کاتالوگ آنلاین در حال حاضر

 

شاید در مورد کاتالوگ چاپی ، بروشور و مجله احساس نوستالژی کنید و شاید هنوز هم از ورق زدن در آن لذت ببرید. یا شاید هنوز مشتریان شما تقاضای تهیه کاتالوگ چاپی را دارند. تیم های فروش و بازاریابی در سراسر صنعت عمده فروشی هزینه های هنگفتی را صرف کاتالوگ های چاپی می کنند و اگر اتفاقاً یکی از آنها هستید ، در نظر داشته باشید که در بازار تغییر قابل ملاحظه ای از چاپ به دیجیتال وجود داشته است. در این جا 5 دلیل از بین رفتن کاتالوگ های چاپی در مقایسه با نمونه آنلاین خود را بیان می کنیم.

 

شماره 1 کاتالوگ های آنلاین خرید را آسان می کنند

شماره 2: تغییرات مکرر مشکلی ندارند

شماره 3 موتورهای جستجو عاشق کاتالوگ هستند

شماره 4 تجزیه و تحلیل به سمت بهبود حرکت می کند

شماره 5 بدون هدر دادن

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied