شمانیوز

رقابت های تنیس جام حذفی باشگاه‌ها و دسته جات آزاد بانوان کشور با برگزاری مراسم اختتامیه در کیش به کار خود پایان داد.

به گزارش شمانیوز؛ ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان کشور با حضور در مراسم اختتامیه رقابت های تنیس جام حذفی باشگاه ها و دسته جات آزاد بانوان که امروز شنبه ٤ بهمن در مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد، ضمن قدردانی از دست اندر کاران برپایی این رقابت ها گفت: از بازی امروز بانوان که برای برگزاری مسابقاتی زیبا و دیدنی تلاش کردند لذت بردم و به عنوان یک زن،به این بانوان افتخار می کنم.

معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان کشور افزود: در ایران عزیزT ورزشکاران زن توانمندی داریم که باید کوشید زیرساخت های خوبی برای حضور این بانوان در همه عرصه ها فراهم شود.

وی ابراز امیدواری کرد با ایجاد بستر مطلوب ورزشی، دختران و پسران کشور بتوانند به بهترین شکل از فرصت های ورزش و سلامت برای شادابی جامعه بهره ببرند.

ژاله فرامرزیان با بیان اینکه امروز برای عزیزانمان در حوزه ورزش آرزوی ارتقا رتبه در بین جوانان کشور های دیگر را دارم، اظهار داشت : سخت تلاش می کنیم تا با تامین منابع در عرصه ورزش ، امکان استفاده از این فرصت ها و ظرفیت ها در راه سلامتی فردی و جامعه برای مردم خوب و جوانان کشور فراهم شود.

بر اساس این گزارش این دوره از رقابت ها در زمین تنیس مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و در پایان نماینده هرمزگان با عبور از سد حریف خود عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

در مسابقات این دوره، بیش از ٢٠٠ شرکت کننده از استان های آذربایجان شرقی، البرز ، اصفهان ، تهران‌، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، کرمان ، مازندران ، هرمزگان ، همدان، یزد و جزیره کیش حضور داشتند.

مهتا خانلو از تیم آکادمی تنیس هرمزگان در نخستین دیدار انفرادی موفق شد با کسب نتیجه ۲ بر صفر مقابل رومینا زینالی از تیم خانه دان (الف) به برتری برسد و در دومین دیدار نیز درسا چراغی از تیم آکادمی تنیس احمدوند با تکرار همین نتیجه مقابل ماندگار به پیروزی دست یافت تا این مسابقه در نهایت به سود نماینده هرمزگان به پایان برسد.

به این ترتیب تیم آکادمی تنیس هرمزگان در جایگاه نخست ایستاد، خانه دان (الف) دوم شد و تیم های k2 (الف) و پایا چوب تبریز جایگاه سوم مشترک را تصاحب کردند.

گفتنی است داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس، فرزین ضیا آذری دبیر فدراسیون ، مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان ، عزیز الله فرضی پور سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، عبدالنبی شرفی رئیس هیات تنیس کیش ، محمد جاسم پور ، ، رحمان سادات نجفی رئیس جامعه بازاریان و بازرگانان کیش ،احمد کتاب فروش رییس انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش و ابوالحسنی دبیر سندیکای صنایع جزیره کیش در مراسم اختتامیه این رقابت ها حضور داشتند.

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مونا گل نبی بود و مهدیه کریمی فرد نیز به عنوان مدیر حضور داشت .

 

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied