شمانیوز

دومین جلسه هم اندیشی فعالیت ها و عملکرد شعب تبریز، ارومیه، اردبیل و زنجان امروز با حضور روسای این شعب و مدیرعامل و معاونان و مدیران ایشان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه دکتر مصطفوی مدیرعامل از تلاش ها و اقدامات جاری همکاران شعب قدردانی کرد و از رویکرد شرکت برای ایجاد تسهیلات رفاهی و ترمیم حقوق همکاران جهت بهبود مسائل معیشتی آنان خبر داد.

مدیران شعب نیز در این نشست گزارش عملکرد نه ماهه خود را برای مدیرعامل و مدیران این شرکت ارائه کردند و سپس به طرح مسائل و خواسته های خود برای پیشبرد بهتر امور شرکت پرداختند.

در این برنامه که آقایان گشادرو معاون فنی و صمدی فر مدیر امور شعب نیز حضور داشتند، دکتر مصطفوی بر بهبود عملکرد شعب، استفاده از ظرفیت های استانی برای جذب پرتفوی درآمدزا و سودآور، توسعه شبکه فروش برای بازاریابی و فروش و نیز جذب افراد کارآمد و ذی نفوذ به عنوان نماینده برای تقویت شعبه و شرکت تاکید کرد و خواستار توجه به راهبردها و اصول حرفه‌ای در روند فعالیت‌ها، پویایی و نفوذ هرچه بیشتر در بازار و ارتقای جایگاه بیمه میهن در سطح کشور شد. گفتنی است برنامه وبیناری به ‌صورت مستمر در روزهای آینده با سایر شعب نیر برگزار خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی بیمه میهن

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied