شمانیوز

رپورتاژ آگهی/

کیش شهری خاص در کشور محسوب می شود که سفر به آن در همه ی طول سال و به ویژه در زمستان ها بسیار پر تقاضا می شود. با توجه به اینکه این شهر یک جزیره محسوب می شود، تنها راه دسترسی به آن از طریق خرید بلیط پرواز است. به دنبال خرید بلیط به مقصد کیش از تهران، اصفهان یا مشهد هستید؟ ادامه متن را از دست ندهید.

 

کیش شهری خاص در کشور محسوب می شود که سفر به آن در همه ی طول سال و به ویژه در زمستان ها بسیار پر تقاضا می شود. با توجه به اینکه این شهر یک جزیره محسوب می شود، تنها راه دسترسی به آن از طریق خرید بلیط پرواز است. به دنبال خرید بلیط به مقصد کیش از تهران، اصفهان یا مشهد هستید؟ ادامه متن را از دست ندهید.

 

سفر به کیش از مشهد

 

اگر از سرمای زمستان مشهد خسته شده اید و دلتان برای یک آب و هوای بهاری تنگ شده است، سفر به کیش می تواند حال و هوای شما را عوض کند. همانقدر که مشهدی ها در زمستان ها سرما را تحمل می کنند، ساکنان و مسافران جزیره کیش در زمستان، آب و هوای بهاری با کمترین میزان رطوبت هوا را تجربه می کنند. نکته ای که در پرواز مشهد کیش باید در نظر بگیرید فاصله هوایی بیشتر بین کیش و شهر مشهد در مقایسه با سایر شهر های کشور است که به نوبه خود تاثیر خود را در میزان قیمت بلیط خواهد داشت.

 

میزان تخفیف بلیط برای کودکان چقدر است؟

 

هزینه بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال حدود 75 درصد و کودکان کمتر از 2 سال ده درصد از قیممت بلیط بزرگسالان در نظر گرفته می شود. اما توجه داشته باشید که این قیمت صرفا برای بلیط های سیستمی قابل پرداخت است بنابراین در صورت خرید بلیط چارتر یا لحظه آخری باید هزینه بلیط یک بزرگسال را پرداخت نمایید.

 

1397070812150330815536744

 

از تهران به کیش با هواپیما

 

تهران شلوغ به فصول پاییز و زمستان که می رسد، آلوده هم می شود. آب و هوایی سرد و سمی در تهران این روزها، بسیاری از تهرانی ها را به این فکر می اندازد که در روز هایی که آلودگی هوا به اوج خود می رسد، از شهر خارج شوند تا هم سلامتی خود را به خطر نیاندازند و هم کمی تفریح و استراحت کنند.

در این شرایط  خرید بلیط هواپیما کیش از تهران معمولا یکی از اصلی ترین انتخاب ها برای تهرانی هاست. تعداد پرواز ها از این شهر به کیش بسیار بیشتر از سایر شهر ها می باشد بنابراین دست تهرانی ها در انتخاب بین پروازهای  متنوع کیش بسیار بازتر از سایر شهرها می باشد.

 

بهترین زمان سفر به کیش از دیار نصف جهان

 

از بین سه شهر بزرگ کشور، اصفهان کمترین و کوتاه ترین فاصله پروازی را با کیش دارد. بنابراین قابل پیش بینی است که هزینه تهیه بلیت کیش از اصفهان، به نسبت دو شهر دیگر ارزان تر محسوب شود. بهترین زمان سفر به کیش صرفا از لحاظ آب و هوایی، زمستان محسوب می شود. گرچه بسیاری از افراد ترجیح می دهند تعطیلات عید نوروز را برای سفر خود انتخاب کنند تا علاوه بر آب و هوای اندکی گرم تر، از بسیاری از جشنواره ها و برنامه های مختلف برگزار شده در جزیره لذت ببرند.

 

قیمت بلیط چقدر است؟

 

قیمت بلیط در هیچ شرایطی ثابت نیست و معیار های مختلفی باعث می شوند تا قیمت آن کاهش یا افزایش پیدا کند. زمان پرواز مهمترین معیار است. اینکه آیا پرواز شما در زمان پر تقاضا برای سفر انجام می شود یا نه، تاثیر زیادی بر قیمت نهایی بلیط می گذارد. برای مثال، کیش در فصل تابستان کمترین میزان تقاضا برای سفر را دارد و طبیعتا بلیط خریداری شده در این فصل از سال کمترین میزان قیمت را دارد. اما از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت بلیط می توان به نوع بلیط، نوع پرواز، سن مسافران اشاره کرد. پرواز های لحظه آخری کمترین قیمت را در بین انواع بلیط به خود اختصای می دهند. نوع پرواز اکونومی نیز ارزان تر از بیزینس برای مسافران آب می خورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied