شمانیوز

با توجه به اهمیت افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه و آگاه‌سازی بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی نسبت به مزایای این بیمه‌نامه به منظور بهره‌مندی از پوشش‌های آن در مواقع ضروری؛ بیمه ملت نسبت به برگزاری جشنواره بیمه‌های زندگی اقدام کرد.

جشنواره بیمه‌های زندگی، با جوایز ارزنده‌ برای بیمه‌گزاران بیمه‌های زندگی از آذر ماه آغاز و تا پایان سال‌جاری ادامه خواهد داشت و بیمه‌گزاران می‌توانند با پرداخت اقساط معوق، پرداخت اقساط پیش از موعد و واریز به حساب بیمه‌نامه‌های سپرده زندگی، امتیاز خود را در طول جشنواره افزایش داده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند.

بر اساس این گزارش، در پایان هر ماه و انتهای هر فصل جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه به بیمه‌گزاران اعطا می‌شود.

به همین منظور، روز دوشنبه ششم بهمن‌ماه، قرعه‌کشی پایان‌ماه دی برای بیمه‌گزاران انجام شد و در این مراسم، یک دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به یک نفر از بیمه‌گزاران به قید قرعه اهدا شد.

 

در دومین مرحله قرعه‌کشی آنلاین شبکه فروش بیمه‌های زندگی نیز که در ساعت 14 روز ششم بهمن‌ماه برگزار شد، علی پاساد نمایندگی 7289 بیمه ملت در استان کهکیلویه و بویراحمد به عنوان برنده گوشی هوشمند انتخاب شد.

همچنین در قرعه‌کشی آنلاین بیمه‌گزاران بیمه‌‌های زندگی، گوشی هوشمند جناب آقای امیرحسین کرزبر از استان لرستان دارنده بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری تعلق گرفت.

بیمه ملت برای این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی دارد.

 

شایان ذکر است؛ قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق  صفحه اینستاگرام بیمه زندگی بیمه ملت  برگزار شد

 

منبع: روابط‌عمومی بیمه ملت

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied