شمانیوز
شما نیوز

منطقه آزاد قشم میزبان برگزاری دوره‌های گردشگری شد

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره‌های "آشنایی با فرآیندها و رویه‌های اجرایی صدور مجوز تأسیسات گردشگری" و "آشنایی با رویه‌های اجرایی نظارت بر عملکرد تأسیسات گردشگری" باهدف ارتقا دانش این صنعت برای کارکنان سازمان، خبر داد.

حمیدرضا صادقی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این دوره‌ها، عنوان داشت: این دوره‌ها در دو روز پیاپی، با حضور کارکنان معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، مدیریت جذب سرمایه و بازاریابی، مدیریت غذا، دارو و استاندارد و شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم برگزار شد.

وی ادامه داد:  هدف از برگزاری این دو دوره، توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در حوزه گردشگری سازمان، تقویت و تشدید عملیات نظارت بر نحوه ارایه خدمات تأسیسات گردشگری، طراحی الگوی اجرایی و بهینه رویه صدور مجوز برای این تأسیسات و آشنایی با مصادیق سرمایه‌گذاری و ویژگی‌های هر یک از آن‌ها بود.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها گفت: تسهیل رویه‌های پاسخگویی به سرمایه‌گذاران گردشگری، آشنایی با رویه‌های اجرایی سرزمین اصلی و درنهایت به‌روزرسانی اطلاعات و دانش تخصصی مدیران و کارشناسان مرتبط با این حوزه، موارد دیگر آموزش داده‌شده در این دوره‌ها بود.

یادآور می‌شود، دوره‌های "آشنایی با فرآیندها و رویه‌های اجرایی صدور مجوز تأسیسات گردشگری" و "آشنایی با رویه‌های اجرایی نظارت بر عملکرد تأسیسات گردشگری" در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه 5 و 6 بهمن‌ماه با حضور جمعی از کارمندان سازمان منطقه آزاد قشم و شرکت‌های تابعه در مرکز بین‌المللی رشد قشم برگزار شد.

 

منبع: روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied