شمانیوز

سرهنگ نطاق فرمانده سپاه ناحیه خواف به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خواف از شرکت صنعتی و معدنی سیمیدکو بازدید بعمل آوردند .

طبق گزارش روابط عمومی ، سرهنگ نطاق فرمانده سپاه ناحیه خواف در این بازدید از اقدامات چشمگیر شرکت سیمیدکو در موضوع های فرهنگی و همکاری در رزمایش کمک های مومنانه تشکر کرد.

 سرهنگ نطاق با تقدیر از زحمات، تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه مدیرعامل و پرسنل این شرکت، تصریح کرد: محصول مجاهدت و ظهور این تلاشها علاوه بر رونق تولید، ایجاد اشتغال ، به حرکت درآوردن بخش‌های صنعتی را در پی دارد.

 

مهندس مدنی فر مدیرعامل شرکت توسعه فراگیر سناباد نیز ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های شرکت، ارتقا رشد تولید در شرکت را مرهون روحیه بسیجی کارکنان این مجموعه دانست و افزود: در شرایطی که تحریم‌ های ظالمانه تشدید و از طرفی شیوع ویروس کرونا محدودیت‌ هایی با خود به همراه داشت، پرسنل شرکت با روحیه بسیجی و تلاش مخلصانه توانستند، در سالی که به نام "جهش تولید" مزین شده است، رکورد تولید روزانه کنسانتره را ارتقا دهند. لذا در شرایط امروز، باید تلاش مضاعفی از خود نشان دهیم و با توکل به خدا و پیروی از منویات رهبری در جنگ اقتصادی پیروز شویم.

 


منبع: شرکت توسعه فراگیر سناباد

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied