شمانیوز

حضور مگاموتور در نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو؛

​شرکت مگاموتور با حضور درپانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، از مجموعه های دانش بنیان و دانشگاهی برای حضور و همکاری با این مجموعه دعوت کرد.

به گزارش شمانیوز ، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو فرصتی را ایجاد کرده است تا شرکت مگاموتور به عنوان تولید کننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا بتواند به صورت مستقیم با سازندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز دانشگاهی صحبت کند.

بر این اساس، شرکت مگاموتور از تمام فعالان صنعت خودرو در مجموعه های دانش بنیان و دانشگاهی دعوت می کند که برای تعامل بیشتر در غرفه این شرکت حضور پیدا کنند تا با شناسایی سازندگان داخلی و پتانسیل های که در کشور وجود دارد به سمت  توسعه و تعمیق ساخت داخل گام های محکم تری برداشته شود.

جهت تسهیل و تسریع در اجرا و تبیین سیاست ها و برنامه های مگاموتور در حوزه ساخت داخل، مدیران ارشد در حوزه های مهندسی، پژوهش، تامین و کارشناسان در غرفه مگاموتور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، حضور مستمر دارند.

شرکت های فعال و علاقمند ساخت داخل، با حضور در غرفه مگاموتور می توانند با جدیدترین محصولات این مجموعه آشنا  شوند و در جریان داخلی سازی قطعات مورد نیاز قرار گیرند.

از پروژه هایی که با همکاری شرکت مگاموتور و سازندگان داخلی در حال ساخت است می توان به ساخت  ECU، کاسه نمد ها، پلوس تیبا، سنسور اکسیژن، قطعات گیربکس تیبا، ایموبلایزر، دنده برنجی توپی گیربکس شاهین و مدولاتور اشاره کرد.

 

 

منبع:سایپا نیوز

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied