شمانیوز

از گاوصندوق های کوچک برای نگهداری اسناد و مدارکی اندک استفاده می کنند و برای مصارف خانگی بسیار مناسب هستند. مهم ترین ویژگی این نوع از گاو صندوق‌ها، سبک بودن آنها نسبت به گاو صندوق‌های متوسط و بزرگ است

 

از گاوصندوق های کوچک برای نگهداری اسناد و مدارکی اندک استفاده می کنند و برای مصارف خانگی بسیار مناسب هستند. مهم ترین ویژگی این نوع از گاو صندوق‌ها، سبک بودن آنها نسبت به گاو صندوق‌های متوسط و بزرگ است. در شکل و اندازه نیز می‌توان به کوچک بودن این سری از گاوصندوق‌ها پی برد. گاوصندوق‌های کوچک شاید در نگاه اول کوچک و سبک به نظر برسند و این نگرانی را ایجاد کنند که سارقان به راحتی می توانند آنها را جا به جا کنند و همراه خود ببرند، اما لازم است بدانید تولیدکنندگان برای افزایش امنیت این گاو صندوق‌های کوچک راهکارهای بسیاری ارئه داده اند. اگر می‌خواهید خودتان در منزل از طلا، جواهرات و اشیای ارزشمند خود نگهداری و محافظت کنید، خرید گاوصندوق کوچک بهترین گزینه برای شما است. در این بخش از مطلب به معرفی بعضی از این گاو صندوق‌ها می پردازیم.

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy - Copy

گاوصندوق نسوز

 

گاوصندوق های نسوز از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار هستند و دارای استاندارد بین المللی UL آمریکا و سایر استانداردهای امنیتی ویژه می باشند. از ویژگی‌های این گاوصندوق، می‌توان به قابلیت تحمل گرما تا 1700درجه فارنهایت اشاره کرد که در مقایسه با نقطه ذوب فولاد نشان دهنده مقاومت بالای این صندوق در مقابل با حرارت است. این صندوق ها نسبت به ضربه حساس هستند و اگر به آنها ضربه بخورد و یا حرکت داده شوند، آژیر خطر به صدا درمی‌آید. صندوق های نسوز قابلیت بازشدن به دو صورت رمز دیجیتالی به تنهایی و رمز و کلید به صورت ترکیبی هستند. این نوع گاوصندوق شامل یک قاب باتری اکسترنال نیز می‌شود.

 

گاو صندوق الکترونیکی

 

این گاوصندوق دارای قفل دیجیتال به صورت لمسی بوده که بعد از لمس پنل قفل توسط دست، اعداد دیجیتال ظاهر می‌‌شود. برای بازگشایی این گاوصندوق وجود کلید و رمز الزامی است و هیچکدام به تنهایی قادر به باز کردن صندوق نیستند. این گاوصندوق قابلیت تعریف دو کاربر را دارد.

 

1397070812150330815536744 - Copy - Copy

 

 گاوصندوق کلیدی

 

گاوصندوق کلیدی مناسب برای نگهداری اجناس و کالاهای گران قیمت و اسناد است که با وزن 45 کیلوگرم می‌تواند به آسانی داخل کمد یا هر جای مناسب دیگری قرار بگیرد. این گاوصندوق دارای طراحی ضد حریق است و دارای قاب زیر، جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی زیر گاوصندوق می‌باشد، بنابراین مناسب برای نگهداری کلیه اجناس است.

 

گاو صندوق کتابی  مدل English Dictionary قفل رمزدار

 

 یکی از جالب ترین گاوصندوق های خانگی، گاوصندوق کتابی است. این گاوصندوق برای محافظت هر چه‌ بیشتر از اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل برخلاف صندوق‌های بزرگی که دیده‌ایم، ابعادی کوچک به اندازه‌ی یک کتاب قطور و وزن کمی دارد؛ در نتیجه با تکیه بر ابعاد و وزن خود نمی‌تواند از لوازم شما محافظت کند. نقش محافظتی این صندوق را طراحی آن بر عهده دارد. این محصول قادر است با استتار شدن در میان کتاب‌های کتابخانه‌ی شما، خود را از چشم دیگران دور نگه دارد. طراحی این صندوق به‌ شکلی است که شباهت بسیار زیادی به یک دیکشنری زبان یا فرهنگ لغات دارد.

 

1397070812150330815536744 - Copy (2)

خرید صندوق الکترونیکی  با هشت استاندارد

 

این محصول دارای 8 استاندارد روز جهان در زمینه آزمون های آتش‌سوزی و آوار می باشد. این گاوصندوق مجهز به سیستم قفل دیجیتال همراه با پنل تاچ اسکرین و قفل مکانیکی همراه با کلیدهای کامپیوتری غیر قابل تکثیر است. این صندوق قابلیت نصب و اتصال به محل قرارگیری خود توسط بولت های فولادی را دارد که این امر موجب ثابت شدن صندوق و عدم امکان جا به جایی گاوصندوق می‌شود.

 

گاوصندوق اکترونیکی با کلید یدک

 

مکانیزم قفل این صندوق الکترونیکی بوده و این موضوع امنیت بالایی به آن بخشیده است؛ اما گاهی ممکن است که رمز الکترونیکی فراموش شود، در این مواقع چه باید کرد؟ شرکت روستیک به فکر این موضوع نیز بوده و شما می‌توانید با کمک کلید، در صندوق را باز کنید. این صندوق بدنه‌ای فلزی دارد و وزن آن 13 کیلوگرم است. ابعاد این محصول 30× 38 × 30 سانتی‌متر است.  با قابلیت اتصال (پیچ شدن) به زمین، دیوار اتاق دیگر خیالتان از هر جهت راحت است.

 

گاوصندوق خانگی مخفی (سیف باکس)

 

عده ای از افراد بدون اینکه متوجه خطرات شوند گاوصندوق خود را در معرض دید قرار می‌دهند. اما باید در نظر داشته باشید هنگامی که سیف باکسی را تهیه می‌کنید حتما باید مکانی امن برای نگهداری آن فراهم کنید. نمونه های گاوصندوق خانگی سنگین را به صورت خزانه در منازل درست می‌کنند تا به راحتی قابل دید نباشد. اما سیف باکس های کوچک خانگی به راحتی داخل کمد، کشو و داخل کف پوش، جای داد و خیلی راحت و بدون دردسر از دید افراد خارج می‌شوند. سیف باکس های دیگری نیز هستند که ابعاد کمی بزرگ تر دارند و پنهان کردن آنها کمی سخت است، اما با چند راه کار ساده شما  می‌توانید آنها را نیز به صورت پنهان در بیاورید.

 

تهیه و تنظیم: شرکت گاوصندوق آرکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied