شمانیوز

بانک کشاورزی حامی تولید و کارآفرینان؛

یکی از برندهای معتبر صنایع غذایی و تولید کننده کود و سموم کشاورزی، مجموعه بزرگ آدینه در مامونیه استان مرکزی است که با فضای تولیدی سرپوشیده به مساحت 50 هزار مترمربع، نقشی برجسته در صنعت کشاورزی و غذایی کشور و سهم عمده‎ای در بازار دارد .

به گزارش شمانیوز، بانک کشاورزی در اجرای سیاست‎های حمایتی خود از  تولید و اشتغال با اعطای تسهیلات 1700 میلیارد ریال تسهیلات اساسی و جاری به مجموعه بزرگ گروه آدینه، گامی دیگر در حمایت از کشاورزی و امنیت غذایی کشور برداشته است.

بنابراین گزارش ، این مجموعه تولیدی با ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی در بخش‎های مختلف و فراهم‎سازی زنجیره بزرگ توزیع در کشور با بیش از 20 مرکز توزیع، محصولاتش را در بیش از 20هزار فروشگاه در سراسر کشور عرضه می‎کند.

استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا باعث صادرات محصولات مجموعه بزرگ آدینه به کشورهای امارات، عراق ،افغانستان  و کشورهای اروپایی چون اسپانیاشده است.

سموم و کودهای کشاورزی، بذور ذرت، جو ،گندم و کلزا، بیش از ۸۰۰ هکتار باغ پسته با فراوری ۱۰۰ درصد مکانیزه و بیش از ۵۰۰ نوع محصول صنایع غذایی (خشکبار، حبوبات، چای و دمنوش‎ها و ...) با برندهای برفود، دلنیس و فودینا به عنوان مهم ترین محصولات تولیدی مجموعه بزرگ آدینه سهم عمده‎ای از سبد غذایی مصرف‎کنندگان را در اختیار دارد که در این راستا ،تسهیلات 1700میلیارد ریالی بانک کشاورزی به عنوان یکی از مولفه‎های حمایتی از امنیت غذایی و تولید به شمار می‎رود.

این گزارش می‎ افزاید: مجموعه بزرگ آدینه شامل شرکت های کشت و صنعت فدک خشکرود،شرکت تعاونی کشت وصنعت پگاه آدینه سبز،شرکت ارغوان سبز،شرکت آدینه وصل و شرکت آرمان سبز آدینه است. این شرکت علاوه بر تولید محصولات غذایی، به صورت تمام مکانیزه در عرصه تولید کود وسم، حضور گسترده‎ای در بازار داخلی  و صادرات دارد و با ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم  و ۱۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم، به تولید انواع کود وسم می‎ پردازد.

 

 

منبع:روابط عمومی و همکاری‎های بین‎ الملل بانک کشاورزی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied