شمانیوز

همزمان با ایام‌الله دهه فجر از صبح امروز آیین‌های غبارروبی قبور شهدا گمنام، حمل پرچم جمهوری اسلامی ایران، تقدیر از کارگران نمونه گل‌گهر و تقدیر از بانوان شرکت با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان برگزار شد.

 

غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدای گمنام گل‌گهر 

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مراسم نمادین حمل پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توسط گروه‌های سوارکاری، دوچرخه‌سواری و موتورسواری از مجموعه ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تا قبور مطهر شهدای گمنام مجتمع گل‌گهر و همچنین غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین، مدیران و کارکنان شرکت گل‌گهر برگزار شد. 

 

8f57817a-4b39-4d6a-a54c-25a51a58a4e8

 

تقدیر از کارگران نمونه شرکت گل‌گهر 

مدیرعامل شرکت گل‌گهر با حضور در آیین تقدیر از کارگران نمونه شرکت در محل سالن پردیس امید گفت: کارگران گل‌گهر همیشه خوش درخشیده‌اند و همه نمونه هستند.

 

تجلیل از بانوان شرکت 

مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت‌ گل‌گهر نیز به‌مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) امشب با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و جمعی از بانوان فرهیخته و فرهنگی سیرجان برگزار شد.

مهندس عتیقی در این مراسم با بیان اینکه بانوان نقش مهم و اساسی در جامعه دارند، گفت: بانوان همکار و پرتلاش از سرمایه‌های شرکت بحساب می‌آیند که نقش مثال‌زدنی آنها قابل تقدیر است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied