شمانیوز
شما نیوز

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن

حادثه‌ی تاریخی، بزرگ و خیره کننده‌ی 22 بهمن، تبلور عینی «ا.. اکبر» در حیات ملت ایران بود. روزی که بزرگ تر بودن خدا از همه قدرت های مادی و دنیوی و بالاتر بودن قدرت ایمان به او به منصه ظهور رسید.

 

 
عظمت راه مردم ایران هر سال بیش از سالهای پیش جلوه گر می شود، و این که علیرغم تمرکز همه‌ی توان و تلاش تبلیغی بدخواهان ایران، 22 بهمن هرسال جلوه و درخشندگی خاص خود را دارد، زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ همگان کشیده و حضور توام با شور و شعور مردم در همه صحنه¬ها، تکرار پیروزی ندای الله اکبر است که عزم راسخ مردم آگاه و بیدار ایران را به نمایش می گذارد.

انقلاب مردم ایران، پدیده ای منحصر به فرد است که از 22 بهمن 42 سال پیش مدام در حال حرکتی تکاملی و پیشرونده به سوی آرمان های بلند خویش است و هر نسل از مردم سرافراز ایران، در تکمیل راه خَلف صالح خود برای تحقق بدون تنازل «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» گام بر می دارد.

با امید توفیق در قدرشناسی این پدیده‌ی کم نظیر تاریخی وتداوم استقامت و روحیّه‌ی انقلابی، از خداوند بزرگ کامیابی در دفاع از آرمانهای انقلاب را در خواست می کنیم و با اطمینان از آن که آینده متعلق به جوانان بیدار و آگاه ایران اسلامی است، فرا رسیدن سالگرد پیروزی مردم ایران در برابر جور و استبداد و استعمار را به هموطنان عزیز، همشهریان ارجمند شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان و به ویژه خانواده بزرگ فولاد خراسان تهنیت و شادباش عرض می کنم.

کسری غفوری
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied