شمانیوز

تلاش خستگی ناپذیر پرسنل مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو برای نیل به اهداف تولید و فراتر از برنامه های پیش بینی شده همچنان ادامه دارد .

طی 11 ماه گذشته میزان تولید کنسانتره سنگ آهن در 5 خط تولید این محصول در مجتمع معدنی چادرملو از مرز 10 میلیون و 569 هزارو 306 تن گذشت و رکورد جدیدی در تولید این محصول بدست آمد.

به عبارتی، از ساعت 14 و 20 دقیقه دوم اسفند ماه با شکسته شدن آخرین رکور، در هر دقیقه یک  رکورد جدید تولید کنسانتره ثبت می شود . لازم بذکر است این میزان تولید بالاترین رکوردی بود که در طول عمر این مجتمع  بدست آمده است.

این موفقیت، با وجود فرسودگی ماشین آلات و دستگاه ها، مشکلات عدیده در تامین قطعات یدکی و مصرفی، همکاری با وزارت نیرو برای کاهش مصرف برق و به تبع آن کاهش تولید در خطوط و مبارزه با بیماری کرونا بدست آمده است.

همچنین طی این مدت، میزان مصرف آب نیز به نحو چشمگیری در واحدهای فرآوری کنسانتره چادرملو کاهش یافت و به میزان 76/14 درصد کمتر از سال گذشته  رسید.

از سوی دیگر برای دومین بار رکورد حمل کنسانتره در بهمن ماه امسال با ثبت عدد 1 میلیون و 135 هزارو 161 تن  و بارگیری در 13 هزارو 767 کامیون و  9 هزارو 966 واگن شکسته شد.

اولین رکورد حمل کنسانتره در آذر ماه امسال بدست آمده بود.

 

روابط عمومی شرکت چادرملو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied