شمانیوز

اپراتور اول با ارائه و عرضه سیم کارت های دائمی جدید در قالب کمپین خوش‌آمدگویی هدایای جذابی را در کنار این امر برای فعال سازی این سیم کارت ها پیش روی مشترکان خود قرار داده است که این هدایا شامل بهره مندی از تخفیف 40 درصدی خرید، اینترنت هدیه 30 گیگابایتی، مکالمه با تعرفه نیم‌بها به مدت 6 ماه و ماهانه 100 عدد پیامک (انگلیسی و فارسی) هدیه به مدت 6 ماه می شود.

به گزارش شمانیوز، همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه و دارنده بیشترین تعداد مشترکان در کشور سعی می‌کند هر روز خدمات بهتر و جدیدتری را به مشترکان خود ارائه دهد. با توجه به رقابت شدید میان اپراتورهای تلفن همراه کشور، این شرکت‌ها تلاش می‌کنند سرویس‌های متنوع و جذابی را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند و قطعا برنده اصلی این رقابت مشترکان هستند.

 

اپراتور اول تلفن همراه با ارائه و عرضه سیم کارت های دائمی جدید خود، بسته های جذاب و ویژه ای را در کنار این امر پیش روی مشترکان خود قرار داده که این هدایا شامل، بهره مندی از اینترنت هدیه 30 گیگابایتی، مکالمه با تعرفه نیم‌بها به مدت 6 ماه و ماهانه 100 عدد پیامک (انگلیسی و فارسی) هدیه به مدت 6 ماه می شود که همه این امکانات در یک پکیج آماده ارائه به خریداران این طرح تخفیف‌دار سیم کارت های دائمی است.

به عبارتی همراه اول خوش آمدگویی ویژه ای را برای متقاضیان سیم کارت های دائمی خود ترتیب داده است.

 

همچنین براساس این گزارش، مشترکان دائمی همراه اولی با فعال سازی سیم کارت خود از 30 گیگابایت اینترنت هدیه به مدت یک ماه بهره مند می شوند، این بسته بصورت خودکار در زمان فعالسازی سیم کارت فعال می شود، مهلت زمانی استفاده از بسته هدیه اینترنت 30 روز است، امکان فعالسازی همزمان همه بسته های اینترنت با این بسته وجود دارد.

 

اما مکالمه با تعرفه نیم‌بها به مدت 6 ماه (ویژه دائمی‌ها) دیگر هدیه شرکت ارتباطات سیار  ایران (همراه اول) است که به مشترکان جدید سیم کارت های دائمی تعلق می گیرد؛ در این طرح، از زمان فعالسازی سیم کارت تا شش ماه (180 روز) بعد، نرخ مکالمه درون شبکه و ثابت به صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد. امکان فعالسازی همزمان این طرح با بسته‌های مکالمه مدار فیروزه‌ای، هدیه تولد، شتاب در پرداخت، مکالمه همراهی و یا سایر بسته های مکالمه و ترکیبی وجود دارد.

 

در ادامه پیشنهادات ویژه این اپراتور به که ویژه دائمی های جدید می شود، 100 عدد پیامک (انگلیسی و فارسی) به صورت ماهانه و به مدت 6 ماه است، این بسته به صورت خودکار در 6 ماه متوالی و همزمان با فعالسازی سیم کارت، فعال می شود.امکان فعالسازی همزمان این بسته با بسته پیامک همراهی و یا سایر بسته های پیامک و ترکیبی وجود دارد.

 

گفتنی است، متقاضیان سیم کارت دائمی همراه اول می توانند با مراجعه به کلیه نقاط فروش و خدمات همراه اول و فروشگاه آنلاین همراه اول اقدام به خرید سیم کارت دائمی با بسته های خوش آمد کنند.

گزارش: معصومه افلاکی

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied