شمانیوز

در جلسه ای با حضور مهدی گشادرو معاون فنی، سیدمجتبی کریمی معاون مالی، اقتصادی و توسعه سرمایه انسانی و سعید صمدی فر مدیر امور شعب، بازاریابی و شبکه فروش در محل سرپرستی خراسان رضویی در مشهد مقدس، فعالیت ها و مسائل جاری این سرپرستی و شبکه فروش آن مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه که همکاران شعبه مشهد و شبکه فروش خراسان رضویی حضور داشتند، عباسعلی تقی پور سرپرست شعبه خراسان رضوی گزارشی از فعالیت های شعبه متبوع ارائه کرد و سپس معاونان فنی و مالی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود برای پیشبرد امور شرکت پرداختند و سال ۱۴۰۰ را سالی متفاوت و رو به جلو برای بیمه میهن ترسیم و اظهار امیدواری کردند که سال پیش رو برای میهن سالی سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

آقای صمدی فر نیز با بیان اینکه بیمه میهن از بهترین نمایندگان در صنعت بیمه برخوردار است از ایشان خواست با تمام توان در دستیابی به اهداف و اعتلای بیمه میهن تلاش کنند و همگی اتفاقات خوبی را برای میهن عزیزمان رقم بزنند.

در این جلسه نمایندگان خراسان رضویی نیز به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند و برای بهبود فعالیت ها، برطرف شدن مشکلات و موانع را خوستار شدند.

 

روابط عمومی بیمه میهن

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied