شمانیوز
شما نیوز

رپورتاژ آگهی/

پنجره دوجداره و سه جداره هافمن

با ورود به فصل زمستان و سرد شدن هوا مصرف انرژی مخصوصا مصرف گاز در سطح کشور افزایش پیدا می کند. اگر مصرف گاز کنترل نشود, در روزهای سرد با فشار کم گاز یا حتی گاها قطع شدن آن رو به رو می شویم. یکی از راه هایی که می توان مصرف گاز را تا حد نسبتا خوبی کاهش داد, نصب پنجره های دوجداره است.

با ورود به فصل زمستان و سرد شدن هوا مصرف انرژی مخصوصا مصرف گاز در سطح کشور افزایش پیدا می کند. اگر مصرف گاز کنترل نشود, در روزهای سرد با فشار کم گاز یا حتی گاها قطع شدن آن رو به رو می شویم. یکی از راه هایی که می توان مصرف گاز را تا حد نسبتا خوبی کاهش داد, نصب پنجره های دوجداره است.

 

آشنایی با پنجره هافمن

 

پنجره دوجداره هافمن یکی از معتبرترین پنجره های دوجداره در ایران است که طبق استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می شوند.

استفاده از پنجره های دوجداره به جای پنجره های معمولی به کاهش مصرف انرژی و در نهایت کاهش هزینه ها کمک می کند. این پنجره ها عایق بسیار خوبی در برابر سرما و گرما, گرد و غبار, صدا هستند.

 

مزایای استفاده از پنجره هافمن

 

در ادامه به مهم ترین مزایای پنجره دوجداره هافمن خواهیم پرداخت:

 

  • ضمانت نامه 25 ساله
  • استافده از بهترین مواد اولیه برای ساخت
  • قیمت مناسب
  • عدم زنگ زدگی
  • دارای استاندارهای جهانی
  • زیبایی در طراحی و ساخت
  • ارائه خدمات پس از فروش

 

شما عزیزان می توانید برای تعمیر و یا نصب پنجره دوجداره هافمن در کرج با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آشنایی با اجزای مختلف پنجره دوجداره هافمن

 

چهارچوب این پنجره ها از جنس پروفیل UPVC است. اجزای سازنده این پنجره دوجداره شامل موارد زیر است:

 

لاستیک درزبندی  EPDM

 

از این لاستیک برای عایق بندی یا درزگیری پنجره ها استفاده می شود و جنس مواد سازندده این لاستیک ها نقش بسیار مهمی در کیفیت و کارایی پنجره ها دارد.

 

پروفیل گالوانیزه

 

این پروفیل فرم U شکلی دارد که در سرتا سر داخل پروفیل UPVC قرار می گیرد. استفاده از پروفیل گالوانیزه سبب افزایش مقاومت, افزایش استحکام و همچنین عدم تغییر شکل پروفیل UPVC می شود.

علاوه بر این, از پروفیل گالوانیزه برای پیچ کردن لولا و یراق آلات به پروفیل UPVC استفاده می شود.

 

شیشه پنجره دو جداره هافمن

 

در ساخت پنجره هافمن در کرج یا UPVC از سه نوع شیشه متفاوت استفاده می شود. شیشه معمولی, شیشه دوجداره و شیشه سه جداره. از بین این سه نوع, شیشه دوجداره دارای بیشترین کاربرد است.

 

نحوه ساخت شیشه دوجداره به این صورت است که مقداری فضای خالی بین دو لایه شیشه قرار داده می شود. این دو لایه توسط یک میله یا اسپیسر از هم فاصله می گیرند و این فضا با گازی مخصوص و بدون رطوبت که فشاری تقریبا برابر با فشار هوا دارد, پر می شود.

درون اسپیسر نیز با ماده رطوبت گیری پر شده است که این ماده می تواند رطوبت هوای بین دو شیشه و بخار ایجاد شده را جذب می کند.

 

یراق‌آلات  UPVC

 

اسپانولیت, دستگیره, لولا, جلو قفلی و سایر قطعات فلزی همگی جزو یراق آلات به حساب می آیند که بر روی پنجره نصب می شوند.

در واقع اسپانولیت نوعی براق است که به کمک چند زبانه کوچک می تواند پنجره را به چهارچوب قفل کند و با درگیر کردن زاماک لنگه پنجره یا به چهارچوب بچسباند.

 

اسپانولیت دارای یک چرخ دنده است که حتما باید با آلیاژ مرغوب تولید شود, آلیاژ مرغوب از فرسودگی و شکستن اسپانولیت در طول زمان جلوگیری می کند. همچنین پایه غلتک هایی که باید روی اسپانولیت پرچ شوند باید کاملا ضخیم و محکم باشند تا هنگامی که پنجره بسته می شود به لاستیک های درزبندی فشار متعادلی وارد شود در غیر این صورت احتمال شکستن رگلاژ پایه یا شل شدن آن, در طول زمان وجود دارد.

 

اگر اسپانولیت کیفیت بالایی نداشته باشد می توان انتظار داشت که گرد و غبار, آب و صدا به راحتی منتقل شود و به درون نفوذ کند.

پنجره ماندگار معتبرترین ارائه دهنده خدمات پنجره دوجداره هافمن کرج , آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما مشتریان عزیز است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied