شمانیوز

با هدف قدردانی از پذیرندگان دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب بانک دی، مراسم دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره دی تا دی برگزار شد.

در مراسمی که با حضور ابوالفضل رضایی، عضو هیئت عامل و معاون اعتبارات، جمشید رحیمی، مدیر امور نظارت و بازرسی، مهدی پورمهر، رییس اداره بازاریابی و علیرضا سمیعی، مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی برگزار شد، برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره دی تا دی معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، در جشنواره دی تا دی که از دی‌ماه سال جاری و با هدف تکریم دارندگان دستگاه‌های کارتخوان و اعطای خدمات و تسهیلات متمایز و ویژه به آنها آغاز شده است، پذیرندگان دستگاه‌ها بر اساس امتیاز کسب شده از مجموع تراکنش‌های ماهانه (هر 10 میلیون ریال 1 امتیاز) و میانگین مانده ماهیانه (هر 10 میلیون ریال 10 امتیاز)، در قرعه کشی جوایز ماهانه و پایان دوره جشنواره شرکت داده می‌شوند.

در مراسم دومین مرحله قرعه‌کشی جشنواره که در ساختمان مرکزی بانک دی و با نظارت رسمی نمایندگان ناظر مدیریت امور نظارت و بازرسی، مدیریت امور حراست و معاونت فناوری اطلاعات بانک دی برگزار شد، برندگان یک جایزه 100 میلیون ریالی، ده جایزه 20 میلیون ریالی، بیست جایزه 10 میلیون ریالی و سی جایزه 2 میلیون ریالی بهمن ماه جشنواره مشخص شدند.

گفتنی است جوایز برندگان دومین مرحله قرعه‌کشی، حداکثر تا پایان اسفند‌ماه سال جاری به حساب متصل به دستگاه کارتخوان آنها واریز می‌گردد.

برای اگاهی از اسامی برندگان بهمن‌ماه جشنواره اینجا کلیک کنید.

 

روابط‌عمومی بانک دی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied