شمانیوز

جلسه افتتاحیه ممیزی دریافت گواهینامه 17025طبق ویرایش جدید ( 2017 )ISO/IEC روز پنجشنبه مورخه 7 اسفند ماه با حضور مدیرعامل، معاونت مهندسی، مدیر ارشد ساخت و تولید، مسئولین آزمایشگاه و تضمین کیفیت، ممیزی نهایی (صدورمجدد) سیستم « مدیریت کیفیت آزمایشگاه» مطابق با الزامات استانداردISO/IEC 17025 صورت پذیرفت .

جلسه افتتاحیه ممیزی دریافت گواهینامه  17025طبق ویرایش جدید ( 2017 )ISO/IEC روز پنجشنبه مورخه 7 اسفند ماه با حضور مدیرعامل، معاونت مهندسی، مدیر ارشد ساخت و تولید، مسئولین آزمایشگاه و تضمین کیفیت، ممیزی نهایی (صدورمجدد) سیستم « مدیریت کیفیت آزمایشگاه» مطابق با الزامات استانداردISO/IEC 17025  صورت پذیرفت .

بابک علیزاد شهیر مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مجتمع در جلسه افتتاحیه این ممیزی گفت : با توجه به شرایط مناسب و رو به رشد مجتمع که در سالجاری وجود داشته است و جایگاه خوب محصولات این مجتمع در بازارهای داخلی و خارجی  و رکوردهای کسب شده در تولید و فروش و صادرات که طبیعتا کیفیت بالای محصولات تولیدی و استقبال از آن این نتایج را در بر داشته است و توانستیم عنوان صادر کننده نمونه را نیز کسب کنیم.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مجتمع رعایت قواعد و استانداردها در تولید محصول کیفی را مهم دانست و افزود : اهتمام و توجه ویژه ای در رعایت کامل و اخذ استانداردهای لازم داشته ایم و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و تجهیز آزمایشگاه های موجود در شرکت نظارت مداوم و کنترل های لازم در تولید محصولات انجام می گیرد و خوشنامی برند شاهین در بازارهای داخلی بر همین اساس و با ارائه محصولی با کیفیت بالاست.

در ادامه این جلسه با حضور مهندس قاسمی سر ممیز و نماینده  و تیم ممیز، به ساز و کارهای مهم در فرآیند ممیزی توسط تیم ممیزی کننده پرداخته شد و شروع ممیزی با بازدید از آزمایشگاهها آغاز گردید و در این فرآیند تمامی مدارک گردآوری شده، مواد و تجهیزات استفاده شده و فرآیندهای مرتبط با دامنه اظهار شده و در دو قالب الزامات کیفی و فنی توسط تیم ممیزی مورد بررسی قرار گرفت.

در نهایت جلسه اختتامیه با حضور نمایندگان و تیم ممیزی و معاونین و مدیران واحد های مختلف با ارائه  تعدادی از یافته های حاصله در طول فرآیند ممیزی و اعلام قابل قبول بودن نتایج استقرار 17025 ISO/IEC در واحد آزمایشگاه توسط این گروه ممیزی، صدورمجددگواهینامه طبق ویرایش جدید ( 2017 ) مورد تائید قرار گرفت.

شایان ذکر است که اهمیت این استاندارد  و به کار گیری آن  باعث خواهد شد که :

-   پذیرش آزمایشگاه در سطح ملی و بین المللی ( صادرات )

-  ارتقاء تصویر ذهنی بازار از آزمایشگاه و امکان جذب مشتریان جدید که الزام دارند خدمات آزمون  خود را از مراجع تائید صلاحیت شده دریافت نمایند.

-  کاهش هزینه های مرتبط با شکایات مشتریان، تکرار و سایر موارد مرتبط

-  تصمیم گیری بر مبنای واقعیت و تسهیل در پذیرش نتایج آزمون

 

روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب

 

  • 1
  • 2
  • 3
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied