شمانیوز

مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو با وجود محدودیت های ناشی از بیماری کرونا در یکسال اخیر و جلوگیری از برگزاری دوره ها و فعالیت های جمعی، امروز با ۶ استارتاپ فناور محور ، ۱۱ شرکت در حوزه های صنایع خلاق و صنایع دستی و همچنین برگزاری ۲۵ کارگاه آموزشی تخصصی فعالیت می نماید.

مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو در مصاحبه با روابط عمومی سازمان گفت: مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو با وجود محدودیت های ناشی از بیماری کرونا در یکسال اخیر و جلوگیری از برگزاری دوره ها و فعالیت های جمعی، امروز با ۶ استارتاپ فناور محور ، ۱۱ شرکت در حوزه های صنایع خلاق و صنایع دستی و همچنین برگزاری ۲۵ کارگاه آموزشی تخصصی فعالیت می نماید.

این مرکز با ۳۵ مربی و منتورینگ ایده با برگزاری ۵ سمینار و ایجاد یک مدرسه استارتاپی و ۲ شتابنده کسب و کار همچنان در زمره مراکز نوآوری و فناوری پیشتاز در شمالغرب استان است.

شایـان ذکر است که توسـط پژوهشـگــران این مرکز ۶ جلد کتـاب و ۶ مقاله در نشریات معتبر به چاپ رسیده و همچنین ۶۰ حلقه محتوای آموزشی تولید شده است. کسب ۲ مقام برتر ملی نیز از جمله افتخارات مرکز فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو می باشد که در کنار تولید ۸ نمونه محصول اولیه مجموعه فعالیت های این مرکز را شامل می شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied