شمانیوز

بانک صنعت و معدن با هدف ارائه هر چه مطلوبتر خدمات بانکی به مشتریان خود در سراسر کشور، شناسایی و جذب مشتریان ارزنده جدید و در راستای ایجاد محیطی مناسب برای ایجاد یک رابطه پایدار بین بانک و مشتری با حمایت و باور مدیران ارشد و تلاش کارکنان، نسبت به ساخت و تجهیز ساختمان های جدید برای سرپرستی استانهای کرمان و خراسان جنوبی اقدام نمود؛

روابط عمومی بانک صنعت و معدن جهت اطلاع رسانی بیشتر در این خصوص و تشریح مجموع اقدامات صورت گرفته برای به سرانجام رساندن این پروژه ها با حسین عسکری قائم مقام مدیر عامل و عضو هیأت مدیره این بانک به گفتگو نشسته است که مشروح آن در ادامه می آید:

1- لطفاً در خصوص ساختمان جدیدی که برای استقرار سرپرستی این بانک در استان کرمان با حضور دکتر واعظی رییس محترم دفتر رییس جمهور در محل ساختمان مرکزی این بانک و ارتباط مجازی با مدیریت استان کرمان به بهره برداری رسید، توضیح دهید؟

ساختمان مورد افتتاح فعلی به عنوان ساختمان سرپرستی بانک در استان کرمان دارای زمینی به مساحت 638 مترمربع و زیربنای 2770 مترمربع در 7 طبقه می باشد که فاز اول آن مشتمل بر شعبه، خزانه، اتاق کنفرانس، 286 صندوق امانات و اداره سرپرستی می باشد.

همچنین فاز دوم ساختمان یاد شده مشتمل بر سالن آمفی تأتر، واحدهای مأمورسرا و واحدهای اداری شرکتهای زیرمجموعه بانک شامل لیزینگ، کارگزاری بورس، صرافی و ... تا پایان شهریورماه سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

2- میزان سرمایه گذاری که برای ساختمان جدید سرپرستی استان کرمان صورت گرفته به چه میزان است؟

هزینه کل پروژه تاکنون 290 میلیارد ریال شامل 90 میلیارد ریال هزینه زمین و عوارض و 200 میلیارد ریال هزینه ساختمان و تأسیسات می باشد.

3- بانک صنعت و معدن ساختمان دیگری نیز در استان خراسان جنوبی برای استقرار سرپرستی این بانک احداث کرده است، لطفاً توضیح دهید از چه زمانی برای ساخت آن تصمیم گیری نمودید؟

متعاقب تشکیل استان خراسان جنوبی در تقسیمات کشوری، بانک صنعت و معدن استان خراسان جنوبی از اواخر سال 84 فعالیت خود را در یکی از ساختمانهای قدیمی واگذار شده توسط کفش ملی ایران که در زمینی به مساحت 80 مترمربع احداث گردیده بود، آغاز نمود، تا اینکه پس از گذشت 9 سال از آغاز فعالیت این بانک در استان خراسان جنوبی هیات مدیره محترم وقت بانک مقرر نمودند، ساختمانی جدید و در مکانی مناسب احداث گردد که پس از طی تشریفات قانونی، در سال 1395 زمینی سه بر با مساحت 522 مترمربع در یکی از بهترین مکانهای شهری بیرجند خریداری شده و به پیمانکار واگذار گردید.

پس از 3 سال دوره ساخت پروژه ، ساختمان مذکور نهایتا در 99/4/20 به صورت تحویل موقت در اختیار بانک قرار گرفت.

4- جزییات تکمیل پروژه ساختمان سرپرستی استان خراسان جنوبی را بیان بفرمایید؟

ساختمان جدید الاحداث بانک مشتمل بر 5 طبقه با سطح زیربنای کل 1780 مترمربع مشتمل بر 402 مترمربع زیر زمین به عنوان پارکینگ، طبقه همکف به مساحت 320 مترمربع جهت استقرار شعبه در نظر گرفته شده، طبقه اول به مساحت 320 مترمربع که کارشناسان اعتبارات و حقوقی بانک در آن مستقر می باشند، طبقه دوم به مساحت 320 مترمربع به عنوان محل استقرار مدیریت بانک صنعت و معدن استان پیش بینی گردید و نهایتاً طبقه سوم به مساحت 340 مترمربع، که به عنوان اتاق کنفرانس بانک صنعت و معدن استان در نظر گرفته شد.

5- در پایان بفرمایید هدف از احداث ساختمان های یاد شده و انتقال سرپرستی های بانک به فضای جدید چه بود؟

مقصود اصلی از این اقدام این بود که در راستای تکریم همکاران خدوم شاغل در بانک صنعت و معدن استان های کرمان و خراسان جنوبی و در خور شأن صنعتگران و معدنکاران این استان ها فضایی ایجاد شود و در راستای تحقق بانکداری شرکتی و توجه به نیازهای فزاینده مشتریان، تجهیزات و ابزارهای بروزی در اختیار مدیران استانی و همکاران ما قرار بگیرد تا به یاری خداوند با انگیزه و تلاش بیشتری به خدمت رسانی به کارآفرینان و صنعتگران اهتمام داشته باشند و بتوانند در محیط مناسبی انتظاراتی که از جذب منابع، سودآوری و تسهیلات دهی از شعب وجود دارد را تا حدود زیادی محقق سازند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied