شمانیوز

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با نماد «کگل» گزارشی از فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۹۹ را منتشر کرد که بر اساس آن میزان فروش این شرکت در مدت ۱۱ ماهه ۹۹ با رشد ۱۲۰درصدی فروش همراه شده است.

میزان فروش شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در بهمن ماه ۹۹ برابر با ۳۴,۱۴۶,۹۴۳ میلیون ریال بوده است که تمامی آن از فروش محصولات در بازار داخلی بدست آمده و این شرکت در بهمن ماه صادراتی انجام نداده است. بیشترین محصول به فروش رفته نیز در بهمن ماه، گندله بوده است که از فروش یک میلیون و ۱۵۶ هزار و ۳۵۵ تن، رقم ۲۷,۱۶۸,۶۳۴ میلیون ریال حاصل شده است.

با نگاهی بر عملکرد ۱۰ماهه ۹۹ این شرکت صنعتی و معدنی، می‌توان گفت که از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه امسال، میزان فروش انجام شده به مقدار ۲۲۰,۰۲۹,۲۳۱ میلیون ریال بوده است که از این میزان فروش، سهم بازار داخلی ۲۱۴,۹۶۸,۱۹۲ میلیون ریال و سهم بازار صادراتی نیز ۵,۰۶۱,۰۳۹ میلیون ریال بوده است.

در مجموع می‌توان گفت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در مدت ۱۱ ماهه امسال ( از ابتدای سال مالی جدید تا انتهای بهمن ماه) فروشی به میزان ۲۵۴,۱۷۶,۱۷۴ میلیون ریال داشته است که این عدد در مقایسه با رقم ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته که ۱۱۵,۲۴۷,۳۲۳ میلیون ریال بوده است با رشد ۱۲۰ درصدی فروش همراه گشته است؛ همچنین بیشترین محصول به فروش رفته در بازار داخلی طی این مدت گندله و در بازار صادراتی کنسانتره صادراتی سنگ آهن بوده است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مدت ۱۱ ماهه ۹۹ گندله به میزان ۱۱,۵۰۸,۷۵۰ تن، گندله ریز دانه به میزان ۱۱۱,۴۰۶ تن و کنسانتره سنگ آهن به میزان ۱۴,۳۹۲,۵۲۸ تن تولید کرده است.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied