شمانیوز

اعضای کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران از حمایت های رییس کل بیمه مرکزی در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ بیمه و حمایت از ساخت برنامه های نمایشی و تلویزیونی قدردانی و تشکر کردند.

سلیم ثنایی تهیه کننده برنامه دوربرگردون روز دوشنبه با حضور در کارگروه روابط عمومی سندیکا گزارشی از ساخت مجموعه 53 قسمتی دوربرگردون که از شبکه سوم سیما پخش شد، ارایه کرد.

وی در این نشست از اصلاح بیش از 40 نقطه حادثه خیز جاده ای در 10 استان کشور پس از پخش مجموعه برنامه دوربرگردون از تلویزیون خبر داد و گفت: اصلاح این نقاط حادثه خیز توانسته تاحدود بسیار زیادی از حوادث جاده ای و تلفات ناشی از آن در این نقاط را کاهش دهد.

ثنایی برای حمایت ها و پشتیبانی های صورت گرفته صنعت بیمه  از برنامه دوربرگردان که در مسیر گسترش فرهنگ بیمه بوده است، قدردانی ویژه کرد.

در ادامه این نشست اعضای کارگروه روابط عمومی سندیکای بیمه گران با بیان نظرات خود در خصوص برنامه دوربرگردون، از دکتر غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی به دلیل توجه خاص و ویژه ایشان به برنامه ها و طرح های فعالان روابط عمومی صنعت بیمه در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ بیمه قدردانی و  تشکر کردند.

گفتنی است برنامه دوربرگردون در 53 قسمت یک ساعته در طی سال 99 از شبکه سه سیما پخش شد.

 

روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied