شمانیوز

بانک ملی ایران در ادامه تعاملات خود با مخاطبان، مشتریان و کاربران فضای مجازی، مسابقه ای را در شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار کرد و برندگان آن مشخص شدند.

مسابقه ملی پلاس در ایام دهه فجر در صفحه اینستاگرام بانک برگزار شد، با طرح این ایده که مخاطبان و مشتریان بانک می توانستند با بازید از شعبه ملی پلاس و نوشتن کامنت و یا انداختن عکس و بارگذاری در صفحه شخصی خود در این مسابقه شرکت کنند.

با بررسی های انجام شده در این مسابقه بیش از 400 هزار نفر شرکت کرده اند که 10 نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه انتخاب شدند؛ که از بین این برندگان پنج نفر با گذاشتن کامنت برنده جایزه سه میلیون ریالی و پنج نفر که با اشتراک عکس از شعبه ملی پلاس در صفحه شخصی خود بودند توانستد برنده جایزه پنج میلیون ریالی از این بانک باشند.

علاقمندان به شرکت در مسابقات و کسب اطلاعات از پست ها و پیام های بانک می توانند صفحه اینستاگرام بانک ملی ایران را به نشانی @bankmelli1307 دنبال کنند.

بانک ملی ایران با استفاده از ظرفیت مجازی توانسته ضمن ایجاد یک فضای تعاملی دو سویه میان خود و مخاطبان، علاوه بر معرفی محصولات و امکانات بانک، به جذب مخاطب پرداخته و دامنه اثرگذاری اقداماتش را بیش از پیش افزایش دهد.

 

اسامی برندگان بخش کامنت

اسامی برندگان بخش عکس

 

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied