شمانیوز

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بیمه سینا و هیئت همراه به منظور بازدید از شعبه زاهدان و بررسی عملکرد آن، به استان سیستان و بلوچستان رفت.

دکتر رضا جعفری در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران و نمایندگان این استان افزود: اجرای برنامه استراتژیک چهار ساله و حرکت هم‌راستا و باانگیزه‌ی همه‌ی مدیران و کارکنان و نمایندگان در راستای آن از مهمترین دلایل توفیق شرکت در دو سال اخیر و بهبود و ارتقاء آن در صنعت بیمه محسوب می‌شود.

مدیرعامل بیمه سینا با بیان اینکه تلاش ما در سال جاری این بود که با برنامه‌ریزی بهتر و تمرکز بیشتر حرکت کنیم، افزود: نتیجه این اقدامات به لطف الهی، رشد قابل توجه در شاخص‌های مختلف بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری است که گزارش آن به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید.

وی با اشاره به بهبود فعالیت شعب در سال جاری بر اساس بودجه تعیین شده، گفت: مدیران شعب ضمن شناسایی مشتریان بالقوه و برگزاری جلسات مذاکره، باید نمایندگان را نیز در جذب مشتری هدایت و حمایت کنند.

دکتر جعفری تأکید بر ضرورت هم‌افزایی، همدلی و صمیمیت توأم با تلاش و سلامت در کار خاطرنشان کرد: امیدواریم که با رعایت این موارد، در سال آینده شاهد رشد بیش از پیش بیمه سینا باشیم.

 

روابط عمومی بیمه سینا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied