شمانیوز

دراگان اسکوچیچ در دیدار با مسئولان ورزش کیش از احتمال برگزاری اردوی تیم ملی برای آمادگی شرکت در جام جهانی ٢٠٢٢ در این منطقه آزاد خبر داد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز دوشنبه ١٨ اسفند با حضور در موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با مسئولان ورزش این جزیره دیدار کردند.

وی در این دیدار، با بیان اینکه تیم ملی فوتبال ایران در گروه C دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج هم‌گروه است، از احتمال برپایی اردو ملی پوشان و یا میزبانی دیدار بحرین با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب جزیره و بستر های مناسب ورزشی آن خبر داد.

عزیزالله فرضی پور مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش نیز در این جلسه به معرفی پتانسیل های ورزشی موجود در مجموعه بزرگ المپیک و تشریح چگونگی همکاری همه جانبه مسئولان ورزش کیش در ارائه خدمات مجموعه المپیک با فدراسیون فوتبال برای برگزاری تورنمنت های بین المللی پرداخت.

گفتنی است دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به اتفاق جمعی از مدیران موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش  و رییس هیأت فوتبال کیش از مجموعه ورزشی المپیک بازدید کرد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied