شمانیوز
شما نیوز

در همایش سراسری مدیران بانک صنعت و معدن مطرح شد؛

دکتر خورسندیان بر تلاش برای جذب منابع، رعایت اصل شفافیت و بهبود کفایت سرمایه بانک تأکید کرد

عضو هیأت مدیره این بانک اظهار داشت: نظام برنامه ریزی و استراتژی بانک صنعت و معدن برای سال آتی بر افزایش جذب منابع، شفافیت تر شدن صورتهای مالی و بهبود کفایت سرمایه تأکید دارد.

 وی در همایش سراسری مدیران این بانک اظهار داشت: یکی از اصلی ترین سیاست های اعتباری بانک موضوع بانکداری دیجیتال و محصولات دیجیتالی است که حرکت به سمت تحقق آن در فضای رقابتی امروز یک ضرورت است.


وی افزود: در برنامه راهبردی پنج ساله بانک که از ابتدای سال 1400 تا پایان 1404 تدوین شده است به موضوعات مهمی همچون تحول دیجیتال، تأمین منابع از مسیرهای جدید مانند سهامداری شرکت های تأمین سرمایه و بانکداری شرکتی توجه ویژه ای شده است.


دکتر خورسندیان عنوان داشت: با رونمایی از محصولات و خدمات نوین این بانک در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال جاری، تجربه دیجیتال مشتریان در زمینه خدمات بانکی افزایش یافته و درصدد هستیم با ایجاد زیرساخت های لازم و نیازسنجی مناسب و معرفی و ارائه محصولات و خدمات بیشتر در راستای تحقق کامل بانکداری دیجیتال گام برداریم.


وی همچنین از اهمیت توجه به اعتباردهی خرد سخن گفت و عنوان داشت: افزون بر ارائه تسهیلات سرمایه در گردش به واحدهای تولیدی برای افزایش تولید و میزان اشتغال از طریق اعتباردهی خرد به مشتریان شرکت ها و تحریک بخش تقاضا می توان از شرکت های تولیدی حمایت کرد تا میزان فروش و سودآوری خود را افزایش دهند.


عضو هیأت مدیره این بانک گفت: در چارت سازمانی بانک تمامی نیازهای شعب و ستاد بانک در نظر گرفته شده و این چارت به صورت رسمی در سامانه امور اداری و استخدامی ثبت می شود.


وی همچنین بر لزوم رعایت اصل شفافیت تأکید کرد و افزود: از همه همکاران درخواست می کنم در زمینه بودجه و صرف هزینه از سرفصل های مربوطه و بهبود وضعیت تراز سود و زیان بانک انضباط و دقت فراوانی داشته باشند.

 

پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied