شمانیوز

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای رفع مشکلات مالی خانواده های زندانیان منطقه آزاد ماکو، ۵۴ خانواده زندانیان منطقه مورد حمایت و مساعدت این سازمان قرار گرفتند.

جعفر آقانژاد درحاشیه دیدار با رئیس حوزه قضایی و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان پلدشت با اشاره به مشکلات زندانیان و خانواده‌های آن‌ها و قرار گرفتن هر یک از آن‌ها در معرض آسیب‌های مختلف اجتماعی، افزود: هدف ما مساعدت به خانواده های نیازمند زندانیان در بند است که از برآورده کردن نیازهای خانواده و فرزندانشان عاجز مانده‌اند.

وی اظهار داشت: در سال جاری به تعداد ۳۶ کارت هدیه به مبلغ ۳ میلیون ریال برای خانواده های زندانیان نیازمندان پلدشت و ۱۸ کارت هدیه با همین رقیم برای خانواده های زندانیان نیازمند شوط اهدا گردید.

آقانژاد کمک های مردمی و خیران برای خانواده های نیازمند زندانیان را بسیار اثرگذار دانست و تصریح کرد: حساب خانواده زندانیان از مجرم و زندانی جداست و اینگونه خانوادها از قشر آسیب پذیر جامعه هستند.

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد ماکو ابراز امیدواری کرد: در آینده برنامه هایی در راستای ارتقای مهارت های شغلی خانواده های زندانیان به منظور تسهیل زمینه های اشتغال پایدار و حفظ و تحکیم بنیاد خانواده و پیشگیری از آسیب های اجتماعی به خانواده های یاد شده از طریق آموزش کار آفرینی از سوی این مدیریت برنامه ریزی خواهد شد.

 


گروه تولیدات رسانه سازمان منطقه آزاد ماکو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied